Kristīne Lindenblate uzskata, ka katrā mājā jābūt īstai eglītei, ne mākslīgai

4 komentāri
Kristīne Lindenblate uzskata, ka katrā mājā jābūt īstai eglītei, ne mākslīgai
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate Ziemassvētkus sāka gaidīt jau novembra beigās, kad iegādājās eglīti. Sieviete priecājas, ka viņas dzīvoklis ir tik ļoti izrotāts, ka atgādina dažādas svētku reklāmas un galvenais – viss decembris bijis svētki.

Kristīnes dzīvoklī eglīte ir jau no novembra izskaņas. Viņa vēlējās, lai mājās būtu svētki – līdz ar pirmo adventi.

”Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

”Viens ir laimīgs sporta zālē, otrs – ēdot saldējumu. Nevienam nav tiesību apgalvot, ka kāda laimes izvēle ir nepareiza.” Lindenblate par ”body positive”

”Viss ciet – restorāni, kafejnīcas, pasākumi nenotiek, tikties ar draugiem nedrīkst, nolēmu sev radīt svētkus. Pasūtīju podiņā sudrabegli, kas pēc tam aizceļos pie manas draudzenes un tiks iestādīta. Izrotāju un man svētki bija visu decembri,” sarunā ar portālu Skaties.lv apmierināti stāsta Kristīne.

Savu dzīvokli skaistumkonkursu organizatore salīdzina ar Ziemassvētku reklāmām – visur sveces, lampiņas, ornamenti, kas, tiklīdz iestājas tumsa, tiek iededzināti un silda sirdi.

”Tas, ka laicīgi visu izrotāju, man paātrināja Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Mēnesi bija labs noskaņojums, tāda pacilāta sajūta,” tā Kristīne.

Kristīne neslēpj, ka viņa nespēj iedomāties Ziemassvētkus bez egles. Pēc sievietes domām, katrā mājā ir jābūt īstai eglei, mākslīgās viņa neatbalsta, kaut gan saprot, ka katram ir sava izvēle.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Šogad egli pušķoju baltu, gribēju baltus, tīrus Ziemassvētkus. Apkārt negatīvisms, dīvaini cilvēki, gribēju to visu ”mīkstināt” ar baltajiem rotājumiem,” smaida Kristīne.

Kā jau katru gadu – Ziemassvētki tiek svinēti ģimenes lokā, kopā ar dēlu, mājdzīvniekiem un mammu.

”Mums viss 23. un 24. decembris paiet cepot, šmorējot un veidojot piparkūkas. Ēdiena smarža pārvēršas par svētku aromātu,” smejas Kristīne.

Pirms sēsties pie svētku galda, skaistumkonkursu organizatore aicina uzvilkt skaistas drēbes, kā nekā, jo skaistāk izskatāmies, jo svinīgāk jūtamies.

”Novēlu ikvienam radīt svētkus pašiem sev. Reizēm vajag tik maz – skaists apģērbs, iedegta svece, vīna glāze vai simboliska dāvaniņa,” aizdomājas Kristīne.

”Beidziet muļķot cilvēkus, tas ir absurds!” Kristīne Lindenblate sašutusi par ”outlet” ciematiņu

4 komentāri