Kristīne Deimone lidmašīnā piedzīvo panikas lēkmi, skaistules nomierināšanā iesaistās lidaparāta apkalpe

2 komentāri
Kristīne Deimone lidmašīnā piedzīvo panikas lēkmi, skaistules nomierināšanā iesaistās lidaparāta apkalpe
INSTAGRAM

Kristīne Deimone kopā ar mīļoto vīrieti, dēliem un labāko draudzeni atgriezusies no atpūtas brauciena. Dizainere kopā ar saviem mīļajiem baudīja brīvdienas Ēģiptē. Skaistulei ir bail lidot, tāpēc lidaparātam iekļūstot turbulencē, skropstu meistari pārņēma panikas lēkme.

Piedzīvoto lidmašīnā Kristīne publiskojusi sociālajā tīklā ”Facebook”. Skaistule raksta, ka viņai ir neizsakāmi bail lidot, reāli bail un ir izmēģināts viss, bet nekas neiedarbojas.

Kristīne neslēpj, ka ir izmēģinājusi dažādas nomierinošas zāles, alkoholu, miega zāles, bet bez rezultāta.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

”Lidojot no Ēģiptes, biju iedzērusi gan miega zāles, gan nomierinošas tabletes, bet bailes un adrenalīns dara savu. Varu dzert kaudzēm nomierinošus, miegu izraisošus līdzekļus, nekas nedarbojas,” raksta Kristīne.

Lidmašīnai ielidojot turbulences zonā, tā nokrita metru uz leju, iestājusies elle, lidmašīnu kratīja, skaistulei licies, ka tas ir viss, dzīvei beigas!

Sākās panika, viņa nevarējusi paelpot, nevarējusi neko izdarīt. Rokas, zobi, viss trīcējis, asaras tecējušas pār vaigiem, Kristīne bļāvusi, ka nevar paelpot.

”Apkalpe mierināja mani, teica, ka ļaunākais ir garām. Šo sajūtu nenovēlu nevienam. Lidaparāta darbinieki teica, ka vēl vienai meitenei iestājusies panika,” sociālajā tīklā raksta Kristīne.

Kristīne informējusi mīļoto vīrieti, ka neko nevar izdarīt, nevar saņemties, nevar paelpot, nevar neko. Viss, ko skropstu meistare spējusi, bijis bļaut.

Bērniem tas viss bijis kā piedzīvojums. Mīļotais un draudzene teikuši, lai viņa iedzer alkoholu, bet vecākais dēls teicis, ka viss būs labi.

”Tajā momentā tev gar acīm paskrien viss. Parādās momenti, kurus vēlies piedzīvot. Redzēju bērnus, mīļoto, labāko draudzeni, visi viņi bija ar mani. Novērtējiet zemi, novērtējiet dzīvi, novērtējiet savus cilvēkus, tiem nav vērtības,” tā Kristīne.

Lidojot Kristīnes prātā, bija tikai bērni un cerība, lai vai kas notiktu, lai tas beidzas ātri.

Skaistule atklāj atbalstītājiem, ka lidošana un čūskas ir viss, kas viņā rada tādu paniku, ka viņa nespēj savākties un savaldīties.

Dizaineres Kristīnes Deimones un viņas mīļotā Jāņa gultā bērniem nav vietas

2 komentāri