Krāsaini foto: Marokā Anna Rozīte bagātinājusies ar iespaidiem un jauniem pasaules redzējumiem

0 Komentāru
Krāsaini foto: Marokā Anna Rozīte bagātinājusies ar iespaidiem un jauniem pasaules redzējumiem
INSTAGRAM

Iedvesmojošā Anna Rozīte vienmēr dodas ceļojumos, ne vienkārši atpūtas braucienos. Annai patīk piedzīvot, izzināt, iepazīt, izgaršot un iedvesmoties. Šoreiz Rozīte kopā ar meitu paviesojās Marokā.

Ar sociālā tīklā ”Instagram” palīdzību Anna atklāj atbalstītājiem ceļojuma detaļas, dažādas nianses.

Marokā skaistule pārvietojusies ar auto un kopumā nobraukusi 1500 kilometrus. Tas prasījis aptuveni 23 stundas, kuras pavadītas ceļa jūtīs.

Anna Rozīte: Tie, kuri šobrīd ir bērni, kādreiz būs pieaugušie, kuri lems par mūsu pensijām

”Pateicoties šādai aktīvai atpūtai, mēs piedzīvojām ļoti dažādu Maroku: garšvielu kalnus un kaulēšanos austrumu tirgos, Aladina filmu cienīgas mazas, senas labirinta tipa ieliņas, skaistu arhitektūru Riādas, ēdienu no tadžīnām, kaktusu laukus, turpat blakus modernas pilsētas, apelsīnus “pa tiešo” no kokiem, tuksnesi ar kamieļiem, smilšu vētru,” sociālajos tīklos sajūsmināti raksta Anna.

Laulības ostā iestūrējusi televīzijas personība Anna Rozīte un viņas mīļotais Gints

Vēl Anna redzēja kobras, čūsku dīdītājus, pasakaini skaistus dārzus, Atlasa kalnus, gliemežvākiem noklātu pludmali, zilo pilsētu, Vidusjūru un tā ir tikai maza daļa no apskatītā.

Šoreiz latviete ceļojuma laikā neizmantoja nevienu gidu, bet paļāvās uz internetā iegūtajām zināšanām un sarunām ar vietējiem iedzīvotājiem.

Slavenība uzskata, ja dzīvē pietrūkst krāsas, tad noteikti ir vērts doties uz Maroku.
0 Komentāru