Kāzu gadadienā Armands Simsons publisko mīlestības vēstuli sieviņai

3 komentāri
Kāzu gadadienā Armands Simsons publisko mīlestības vēstuli sieviņai
INSTAGRAM

Televīzijas personība Armands Simsons ir precējies jau piecpadsmit gadus. Mīļotā slavenībai dāvājusi četras meitas un nu laimīgais tēvs mājās var justies kā daiļu rožu dārziņā. Kāzu gadadienā Armands sociālajos tīklos publiskoja skaistu mīlestības vēstuli sievai.

Armanda mīlestības vēstule!

Viņu es iemīlēju jau skolā. Lai arī viņai nepatiku, jo tikai tāpēc, ka nezin kāpēc, jau tad sāka ”vārīties” kaut kāda “ķīmija”, kas sāka ražot “taureņus”. Jau tad gribēju, lai viņa ir mana un mums ar viņu kaut kas sanāk.

Iedvesmojoši foto: kuplā Simsonu ģimene bauda atpūtu Sāremā

Vai varēju iedomāties, ka mums sanāks un izveidosies pats svarīgākais, kas starp diviem cilvēka bērniem var izveidoties – ĢIMENE!? Laikam jau jā. Jo ļoti viņu gribēju par savu!

Par savu mīļāko, draugu, sievu, sievieti, bērnu mammu, atbalstu un soģi, “rāmjos turētāju” un savas dzīves veidotāju. Ļoti gribēju.

Mūsu dzīvē nav tikai baltie klavieru taustiņi, jo, spēlējot tikai pa baltajiem, neviena skaista melodija neskan pietiekami skaisti!

Mēs mīlam, priecājamies, raudam un ienīstam. Ejam gulēt un ceļamies kopā, dienām nerunājam un viens otru esam gatavi nožmiegt. Bet tā jau ir tā melnbalto klavieru taustiņu skanēšanas burvība, kas pāri visam skan mīlestībā.

TV3 seja Simsons nokristījis jaunāko meitu

Pirms 15 gadiem es jautāju un viņa teica – JĀ. Vai es to jautātu viņai arī šodien!? Jā, jā, jā.

Mīlu tevi laikam jau par visu vairāk uz šīs pasaules, jo ar tevi sākos un esmu es, ar tevi man ir tas, kas ir mums, ar tevi esam mēs. Zinu, ka saku tev to katru dienu un brīžiem pārāk daudz un pārāk uzmācīgi, bet tavas “burvju zālītes” strādā un liek man tevi mīlēt, gribēt un sniegties pēc bučas uz lūpām katru jaunu mīļu dienu.

Ejam tālāk – mūsu “taureņi” joprojām ir mūžam jauni un vicina spārnus katru reizi kā pirmo. Mīlu tevi!

Armanda publiskotā mīlestības vēstule saņēma daudzu kungu pozitīvu novērtējumu. Ne katrs spēcīgā dzimuma pārstāvis uzdrošinās veltīt mīļotajai tādus vārdus, turklāt vēl publiski.

Apsveicam pāri viņu mīlestības svētkos!

 

View this post on Instagram

 

Viņu es iemīlēju jau skolā. Lai arī es viņai nepatiku, jo tikai tāpēc, ka nezin kāpēc, jau tad sāka vārīties kaut kāda ķīmija, kas sāka ražot 🦋 taureņus. Jau tad gribēju, lai viņa ir mana un mums ar viņu kaut kas sanāk. Vai varēju iedomāties, ka mums sanāks un izveidosies pats svarīgākais, kas starp diviem cilvēka bērniem var izveidoties – ĢIMENE!? Laikam jau jā. Jo ļoti viņu gribēju par savu! Par savu mīļāko, draugu, sievu, sievieti, bērnu mammu, atbalstu un soģi, rāmjos turētāju un savas dzīves veidotāju. Ļoti gribēju. Mūsu dzīvē nav tikai baltie klavieru taustiņi, jo spēlējot tikai pa baltajiem neviena skaista melodija neskan pietiekami skaksti! Mēs mīlam, priecājamies, raudam un ienīstam. Ejam gulēt un ceļamies kopā, dienām nerunājam un viens otru esam gatavi nožmiegt. Bet tā jau ir tā melnbalto klaviertaustiņu skanēšanas burvība, kas pāri visam skan mīlestībā ❤️ Pirms 15 gadiem es jautāju un viņa teica JĀ. Vai es to jautātu viņai arī šodien!? Jā, jā, jā. Jo arī šodien, gluži tāpat kā pirms 15, pirms 24 gadiem, kad pēc disenes pavadot viņu uz autobusa pieturu devu viņai buču, cerot saņemt atbildi uz lūpām, bet saņēmu pretim ”tikai” vaigu, gribu viņu sev, lai viņa ir man. Mīlu Tevi @mumitto laikam jau par visu vairāk uz šīs pasaules, jo ar Tevi sākos un esmu es, ar Tevi man ir tas, kas ir mums, ar Tevi esam mēs. Zinu, ka saku Tev to katru dienu un brīžiem pārāk daudz un pārāk uzmacīgi, bet Tavas burvju zālītes strādā un liek man Tevi mīlēt, gribēt un sniegties pēc bučas uz lūpām katru jaunu mīļu dienu. Še Tev mana roka, še Tev mana sirds, vai tas ir tas, ko gaidi!? Vai vecais, labais flirts!? Ejam tālāk – mūsu taureņi joprojām ir mūžam jauni un vicina spārnus katru reizi kā pirmo ❤️ Mīlu Tevi! Un, lai dzirkstī šodien, rīt un vienmēr! Ja!? #15gadi #kāzudiena #family #still #together #wife #husband #couplegoals #familygoals #love #lovemywife #happy #lucky #yes

A post shared by Armands Simsons (@armandssimsons) on