Kāzu dienas foto: kā precējās Andris Brīnums un viņa mīļotā Oksana

Pievienot komentāru
Kāzu dienas foto: kā precējās Andris Brīnums un viņa mīļotā Oksana
PRIVĀTAIS ARHĪVS

30. augustā savu mīļoto Oksanu apprecēja apvienības ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums. Mūziķis ļauj arī Skaties.lv lasītājiem ieskatīties savas lielās dienas skaistākajos kadros un atklāj svinību aizkulises.

Kā Skaties.lv atklāj mūziķis, par precībām abi ar Oksanu sākuši domāt jau pavasarī. ”Sākumā domājām apprecēties pirms Jāņiem, vienkārši, pašu tuvāko lokā.

Galu galā sapratām, ka arī tad mums sanāk 19 cilvēki, izlēmām iekrāt naudu un atlikt uz augusta beigām,” Skaties.lv stāsta mākslinieks.

Kā smejas ”Duets Sandra” līderis, mūziķi parasti jau ir tik ļoti izbraukājušies un izkoncertējušies pa kāzām, ka pašiem gribas apprecēties mierīgi. Arī Brīnumu pāra kāzas bijušas sirsnīgas, mīļas un bez liekas izrādīšanās.

”Pirmā daļa bija Saulkrastu Dzimtsarakstu nodaļā. Tad devāmies uz skaistu ezeru pie Limbažiem, kur tapa arī bildes. Un tālākās svinības jau mūsu mājas pagalmā Saulkrastos.

Mūziķi? Mums, muzikantiem, jau ikdienā ar tiem koncertiem pietiek. Kāzās uzspēlēja Oksanas dēls, viņš arī muzicē,” tā Andris.

Jaunā sieva Oksana lielajai dienai bija izvēlējusies ļoti elegantu tērpu, apvienojot klasiskās līgavas kleitu tendences ar stilīgu ”odziņu” – viņas balto kleitu rotāja matu krāsai pieskaņoti krāšņi ziedi.

Kā smejas Andris, Oksana, vēloties ievērot visas tradīcijas, kleitu no topošā vīra ilgi slēpusi. ”Beigās neizturēja – pāris dienas pirms pasākuma tomēr parādīja,” smejas Andris.

Brīnums pret straumi iet ne tikai mūzikā – arī precību ziņā viņš rīkojies netradicionāli, un kāzu ceļojumā uz Norvēģiju abi pabijuši pirms laulībām.

Pēc apprecēšanās abi mazliet atpūtušies atvaļinājumā turpat Saulkrastos, un nu jau atkal pa darbiem – Andrim jāturpina koncertēt un strādāt pie albuma, ko cer izdot nākamā gada sākumā. Dziesmu par kāzām tajā gan nebūšot – par mīlu jau rakstot visi, ”Duets Sandra” ir savs piegājiens.

Bet apprecēties, ja vieno mīla, gan laikam tomēr vajagot. ”Nav tādas formulas, kad vajag precēties, tas jau katram pašam jājūt.

Es neesmu no tiem, kuri saka, ka par katru cenu jāprecas, bet… Vienā brīdī sapratu, ka tā būs pareizāk. Stabilāk,” pārdomās dalās mākslinieks.

Skaties.lv sirsnīgi sveic Brīnumu pāri un novēl mīļu un saticīgu kopā dzīvošanu!