Katrīnes Saulietes mīļotais Pēteris atradis lielisku saskaņu ar viņas jaunāko meitu

1 komentārs
Katrīnes Saulietes mīļotais Pēteris atradis lielisku saskaņu ar viņas jaunāko meitu
INSTAGRAM

Katrīne Sauliete jau četrus mēnešus ir attiecībās ar pilotu Pēteri Vasiļevski. Jaunākajos ”Instagram” stāstos Katrīne parāda, kā mīļotais pavada laiku kopā ar viņas jaunāko meitiņu Kortniju.

Septembrī bērniem atsākas skolas gaitas, mācīšanās un mājas darbi. Katrīnes jaunākā meitiņa Kortnija uzsākusi mācības otrajā klasē un jau apgūst reizrēķinu.

Katrīne Sauliete atklāj, ko viņai nozīmē mīlestība un kas rada māju sajūtu

Patriotiski foto: Katrīne Sauliete un viņas mīļotais Pēteris skūpstās pie uzraksta Rīga

Lai atvieglotu mīļotās ikdienu, Pēteris uzņēmies rūpes par otrklasnieces mājas darbiem. Viņš labprāt palīdz gan ar padomiem saistībā ar zīmējumiem, gan pārbauda jau izpildītos uzdevumus

Pēteris mācību procesam pieiet nopietni, lai noskaidrotu, vai zīmējums ir gana piemērots skolas uzdevumam, viņš nofotografē Kortnijas veikumu un nosūta pārbaudīt sev pazīstamai vizuālās mākslas skolotājai.

Seko reizrēķina pārbaude, tā kā Kortnija nespēj koncentrēties uzdevumiem, jo paralēli skatās multiplikācijas filmas, Pēteris izslēdz TV.

Neatkarīgi no tā, ka otrās klases skolniece nespēj pareizi atbildēt uz jautājumiem, viņš nezaudē pacietību, bet sāk atkārtot reizrēķinu, motivējot Kortniju “nemest plinti krūmos”.

Skatoties ģimeniskos video, redzams, ka Pēteris lieliski iejuties ģimenē un vēlas būt par daļu ne tikai no Katrīnes, bet arī viņas meiteņu dzīves.

”Par četriem laimīgiem mēnešiem!” Sauliete kopā ar mīļoto nosvin attiecību jubileju