Katrīnei Saulietei attiecībās ar bijušo vīru nebija sajūtas, ka tiek ”norauts jumts”

7 komentāri
Katrīnei Saulietei attiecībās ar bijušo vīru nebija sajūtas, ka tiek ”norauts jumts”
INSTAGRAM

”Influencere”, divu bērnu mamma Katrīne Sauliete viesojās ”Youtube” raidījumā ”Generation Famous”, kurā pastāstīja gan par šķiršanos Kaspara Saulieša, gan jaunajām attiecībām. Par šķiršanos Katrīne domāja jau pirms trīs gadiem, toties ar tagadējo mīļoto ”dzirksti” izjuta jau pirmajā randiņā.

Raidījuma ievadā Katrīne atklāj, ka starp šķiršanos un jaunajām attiecībām pusgadu bijusi viena. Tas bija pirmais laiks viņas apzinīgajā pieaugušā dzīvē, kad viņa nemetās no vienām attiecībām nākamajās.

Foto: gadu starpība mīlai nav šķērslis! Katrīne Sauliete sveic mīļoto Pēteri dzimšanas dienā

Sauliete iepriecina atbalstītājus un publisko mīļus kadrus, kuros neslēpj izredzētā seju

Pusgada laikā viņa sakārtojusi dzīvi, pavadījusi laiku ar bērnu, sapratusi, ka jānovāc kāzu bildes un gleznas, kurās viņa redzama kopā ar bijušo vīru. Tikai tad viņa bijusi gatava jaunajam dzīves posmam.

Katrīne neslēpj, ka par šķiršanos jau aizdomājusies pirms trīs gadiem, bet, mēģinājusi visu saglābt, kā nekā skaista ģimene – tas būtu pareizi. Nu viņa saprot, ka nav tāda pareizi. Paliekot tur, kur nevēlies būt – tu dari nelaimīgu sevi un visus citus!

Divu meitu māmiņa jau pirms trīs gadiem pieņēma lēmumu šķirties, bet nespēja spert soli, lai īstenotu plānoto.

Neskatoties uz visu, attiecības ar vīru skaistule neuzskata par neizdošanos, vienkārši mīlestība beidzās.

Oficiāli pāris izšķīrās 3. decembrī, tad sākās bažas par to, ka, iespējams, lēmums nebija pareizs. Tā Katrīnei likās tieši nedēļu, bet pēc ceļojuma uz Maroku šaubas beidzās.

Domas par kļūdu radās, uzzinot, ka bijušajam vīram sāk kāda parādīties, ”ieslēdzās” privātīpašnieciskums. Tas nebija tāpēc, ka mīlestība, bet gan pieradums.

Foto: Katrīne Sauliete bauda romantiskus mirkļus kopā ar kādu noslēpumainu kungu

Romantiski foto: Katrīne Sauliete turpina demonstrēt attiecības ar jauno kavalieri

Katrīne ir pārliecināta, ka vīrietim var atgriezties jūtas pret sievieti, bet sievietei pret vīrieti – nē. Tāpat salīdzinot ar pirmo mīlestību un šī brīža jūtām ar vīru “influencerei” nekad nebija sajūta, ka tiek ”norauts jumts”.

3. maijā skaistule devās uz pirmo randiņu ar tagadējo sirdsdraugu Pēteri.

Nu viņa var droši apgalvot, ka ir iemīlējusies un staro. Katrīne apzinās, ka visu laiku smaida, viss ir labi un tik forši, ”taureņi vēderā”, ”rozā brilles” un sajūta, ka gaidi tikšanos, sēdi blakus un priecājies, ka esi līdzās.

Pirmajā randiņā gan Katrīnei, gan Pēterim negribējās iet prom no restorāna. Viņi sēdēja, skatījās viens otram acīs, sarunājās un juta ”dzirksteles”.

Šī bija pirmā reize, kad Katrīne jebkad dzīvē bija devusies uz randiņu ar vīrieti, kuru personīgi nepazīst, ļaujoties draudzenes savešanas spējām.

”Influencere” paziņo, ka Pēteris nepavisam nav viņas tipāžs, viņu vienmēr piesaistījuši sportiski puiši, bet viņš ir ļoti solīds.

Arī septiņu gadu starpību viņa neizjūt un neizskata to par tik lielu, lai uz to liktu uzsvaru.

Katrīne ir laimīga un viņas meitiņas priecājas, ka mamma nemitīgi smaida!

7 komentāri