Katrīne Sauliete demonstrē, kā tiek pie tvirtas un trenētas ”presītes”, nesvīstot sporta zālē

17 komentāri
Katrīne Sauliete demonstrē, kā tiek pie tvirtas un trenētas ”presītes”, nesvīstot sporta zālē
INSTAGRAM

Uzmanības centrā nonākusi uzņēmēja un sabiedrības dāma Katrīne Sauliete un viņas ”presīte”, ko daiļava nesen bijusi spiesta apstrādāt ar ”fotošopu.” Zvaigzne atklāj, ka uzbarojusies ne savas vainas dēļ un prezentē savu unikālo metodi, kā tikt pie stingras presītes.

Kāpēc influenceri metās izsmiet Saulietes presīti? Lasi TE!

Katrīne jau paskaidroja, ka viņa nedrīkst vingrot un taisīt ”presītes” muguras problēmu dēļ. Taču tas nenozīmē, ka viņa nerūpētos par puncīša tvirtumu.

Daiļaviņa atklājusi unikālu metodi, kā pati uztur stingru vēderpresi.

”Es gribu nomest pāris liekos kilogramus, kas uzņemti Ēģiptē,” savā ”Instagram” stāstā neslēpj uzņēmēja. Viņa var atklāt viltību – lai atgūtu puncīša tvirtumu, jātaisa vakuums!

Metode ir vienkārša. Esot jāizpūšs viss gaiss un tad it kā jāieelpo ar vēderu, to, cik iespējams, ievelkot uz iekšu. Tad vēdera daļā tiek aizturēta elpa un sasprindzināti muskuļi.

”Vairāki piegājieni, un vēdera prese paliek ļoti skaista,” metodi, kas noderēs dāmām, kuras vēlas būt skaistas, bet nevēlas svīst sporta zālē, prezentē Sauliete.

Viņa uzsver, ka muguras dēļ ierastās vēderpreses netaisa, bet, regulāri lietojot vakuuma metodi, ”viss smuki savelkoties”.

Tievēšanu Katrīne papildina, baudot vienu no saviem brīnumpulverīšiem.

”Es jūtos uzpampusi vairāk, nekā pieņēmusies svarā,” tā Katrīne.