Katrīna Puriņa-Liberte dāmu svētkos atklāj, ka ir vientuļa un ilgojas pēc savas sieviešu ”cilts”

Dūla Katrīna Puriņa-Liberte ir ļoti aktīva sociālo tīklu lietotāja, nereti sieviete ”Instagram” publisko savas pārdomas par būtiskiem jautājumiem. Sieviešu dienā Katrīna aizdomājusies par sieviešu draudzību.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • tā ir

  tā ir

  Jāuzticās ārstiem, nevis kaut kādai bezjēdzīgai biznesmenei-"dūlai"! Forši ir par dumju sievietīšu prātiņu paskalošanu saņemt naudiņu, ne?
 • Khm

  Khm

  Apmēram saprotu par ko ir runa. Slimnīcās pārsvarā ir sieviešu kolektīvi, kur tā saucamā draudzība vai kopūba balstās uz citu cilvēku aprunāšanu. Tie kas nepiedalās, ir autsaideri. Tas nebūt nenozīmē, ka viņas ir slikti cilvēki, vai slikti veic savu darbu, nē, vnk domāšana kaut kur ir iestrēgusi. Tas ir kā Eleonoras Rūzveltes slavenajā teicienā "Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people."
 • Plus mīnus

  Plus mīnus

  Skaidrs, ko viņa domā. Jo slimnīcu vidē, kur ir sieviešu kolektīvs, ļoti daudz kur viss balstās uz čupošanos un aprunāšanu. Aprunā kolēģus, ārstus, klientus, un ja neesi viens no bara, tad, protams, ka skaities autsaiders. Tas nebūt nenozīmē, ka cilvēki slikti dara savi darbu, bet viņu dzīves uztvere ir iestrēgusi citā līmenī. Tas ir ko Rūzvelte savulaik teica savā slavenajā teicienā. Low minds discuss people, average minds discuss events,
 • interesanti man kā vēsturniecei

  interesanti man kā vēsturniecei

  Katrina! Ej strādāt beidzot! Kaut vai Maximā, jo citur diez vai tevi pieņemtu. Nopelni beidzot pati, kaut kapeiku! Da kas Tu par dūlu esi? Pašai nav pretīgi naudu no dumjām sievietēm slaukt? Dzemdētājām ar ārstiem, profesionāļiem jāsadarbojas, nevis ar dumjām bezdarbniecēm, kuras skalo smadzenes un jēga ir nulle!
  • Visa par daudz

   Visa par daudz

   Klau,var redzēt,ka intelekta līmenis Tev ir zems,jo kā gan citādāk,ja ne noniecināt citu cilvēku tā dēļ vien,ka pats dzīvē neesi sasniedzis neko,bet viņš ir.
 • Visa par daudz
 • Muh

  Muh

  Man viņas žēl, jo pilnīgi deformēta vērtību sistēma un viņa nebūs laimīga, bet mainīt kaut ko jau par vēlu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!