Katrīna Puriņa-Liberte dāmu svētkos atklāj, ka ir vientuļa un ilgojas pēc savas sieviešu ”cilts”

7 komentāri
Katrīna Puriņa-Liberte dāmu svētkos atklāj, ka ir vientuļa un ilgojas pēc savas sieviešu ”cilts”
INSTAGRAM

Dūla Katrīna Puriņa-Liberte ir ļoti aktīva sociālo tīklu lietotāja, nereti sieviete ”Instagram” publisko savas pārdomas par būtiskiem jautājumiem. Sieviešu dienā Katrīna aizdomājusies par sieviešu draudzību.

Sieviešu dienai veltīto ierakstu Katrīna iesāk, rakstot, ka uzskata to par godu un pienākumu tieši svētkos, publiskot savas domas par sievietēm.

Pārdomājot ieraksta tekstu, Katrīna nav spējusi sevi pārsteigt, jo par sievietēm domā katru dienu. Tāds ir viņas darbs, misija un dzīve.

”Es par sievietēm domāju daudz. Tas, cik tālu esmu ”aizrakusies” sievietes seksualitātes un partnerattiecību jautājumos, mani iedvesmo turpināt “rakties”, tur ir tik daudz skaista, tik daudz krāšņa,” raksta Katrīna.

Topošā ārste Katrīna Puriņa-Liberte brīdina tievēšanas pulverīšu sērgas upures

Kā jau dūla ir informējusi iepriekš, pēdējie četri, pieci gadi viņas sievietes būtībā ir paši transformējošākie. Sieviete ir piedzīvojusi pārdzimšanu un piedzimšanu, kā sieviete.

Šo gadu laikā viņa ir iepazinusi sevi, ieguvusi redzīgāku sirdi, lai spētu iepazīt ikvienu dāmu.

Katrīna paziņo, ka jūt daiļā dzimuma būtnes – caur sevi, caur pieņemšanu, caur absolūtu mīlestību. Viņa uzskata, ka tikai iepazīstot sevi, mēs varam sākt ceļu uz citu sirdīm.

”Ir kaut kas, kas man ļoti pietrūkst, jūtu ilgas savā sirdī. Tas ir personīgi, tas ir atklāti un intīmi,” raksta Katrīna.

 

Izrādās Puriņai-Libertei ļoti pietrūkst ”cilts” piederības sajūta, iekšienē viņa ir ļoti vientuļa, viena savās sajūtās, jo dūlai absolūti nav pieņemama sieviešu konkurence, ”māsu” aprunāšana, aizskaršana un skaudība.

Skaistule jūtas viena, jo vēlas izbēgt, izvairīties un palikt par ”autsaideri”, jo gluži vienkārši nevēlas būt ”ciltī”, kurā iepriekš nosauktās, negatīvās lietas ir norma.

”Es gribu atrast ”cilti”, kur mani pieņem, kur mīl manus ”ziedus” un ”ēnas”. Kur pieņem manu lielo dvēseli, kas bieži vien aizņem visu telpu. Es gribu pieņemt šo ”cilti”,” aizdomājas Katrīna.

Mammu iedvesmotāja Katrīna Puriņa-Liberte piedzīvojusi spilgtas pārvērtības

Dūla paziņo, ka ”vistiņu matērija” ir grūti izturama, bet arī to viņa cenšas pieņemt. Mīlestībā pieņemt.

Lai arī cik viņa nebūtu jaudīga un skaista sieviete ar lielu dvēseli, viņa ļoti bieži jūtas viena un sevi ļoti sargā no šīm negācijām.

”Nav labi cilvēkam būt vienam, un es ilgojos pēc savas sieviešu ”cilts”, kurā valda liela, visaptveroša mīlestība. Laikam, esmu ideāliste, romantiķe un sapņotāja,” aizdomājas Katrīna.