Kašers un viņa vīrs Jānis atgriezušies Latvijā! Apskati, kā pāris pēc kāzām atpūtās Dānijā

87 komentāri
Kašers un viņa vīrs Jānis atgriezušies Latvijā! Apskati, kā pāris pēc kāzām atpūtās Dānijā
ARTURS MARTINOVS

16. jūnijā Kopenhāgenā viens otram JĀ vārdu teica multimākslinieks Kašers, īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis, un viņa mīļotais, fitnesa treneris Jānis Miņins. Pāris tuvāko draugu lokā Dānijā uzturējās ne tikai kāzu dienā, bet arī pāris dienas pēc ceremonijas. Mīlnieki apskatīja Kopenhāgenu un baudīja savu mīlestību.

Nākamajā dienā pēc kāzu ceremonijas, fotosesijas, grezna mielasta uz kuģīša un tortes baudīšanas apartamentos, laulātie draugi dažu tuvāko draugu kompānijās noīrēja velosipēdus un devās baudīt pilsētu.

Tika apskatītas Kopenhāgenas skaistākās vietas, priecētas acis ar ostas skatiem, kā arī veiktas mazas ”pieturiņas” terasēs, lai iestiprinātos ar izsmalcinātām uzkodām, vai nobaudītu kādu atspirdzinošu dzērienu, neaizmirstot uzsaukt mīlniekiem – rūgts.

Pēdējā dienā Dānijā latvieši apmeklēja vairākus muzejus, lai bagātinātu sevi un apskatītu Dānijas vietējo mākslinieku veikumu.

18. jūnija vēlā vakarā Kašers un Jānis atgriezās dzimtenē jau precētu vīru godā. Pēc kāzām Jānis dēvējams par Jāni Miņinu Blūmu-Blūmani, bet Kašers, par Kasparu Blūmu-Blūmani Miņinu.

Rūgts! Laulības ostā iestūrējis multimākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis

Foto: multimākslinieks Kašers un viņa vīrs Jānis grezni nosvin kāzas

Kašers un viņa vīrs Jānis pēc kāzām pieņēmuši viens otra uzvārdu

87 komentāri