Kašers par homofobiju Latvijā, šķiršanos no iepriekšējā drauga un jaunas mīlestības atrašanu

5 komentāri
Kašers par homofobiju Latvijā, šķiršanos no iepriekšējā drauga un jaunas mīlestības atrašanu
INSTAGRAM

Nedēļas nogalē multimākslinieks Kašers atbildēja uz fanu uzdotajiem jautājumiem gan par bijušo draugu, homofobiju, “iznākšanu no skapja” un atklāja, kā iepazinies ar jauno draugu Jāni.

Runājot par šķiršanos no Artura, ar kuru kopā Kašers “iznāca no skapja”, slavenība stāsta, ka Arturs ir lielisks puisis, cilvēks un neatņemama daļa no viņa dzīves un atmiņām. Kašers bijušajam mīļotajam novēl visu to labāko!

Foto: multimākslinieks Kašers parāda savu jauno mīļoto

”Uzskatu tā – mums dzīvē ienāk cilvēki, lai mēs ko iemācītos, kad misiju esam izpildījuši – cilvēki no mūsu dzīvēm aiziet un to vietā nāk citi. Mēs mūsu kopīgo stāstu izdzīvojām un esmu viņam pateicīgs par lielisko laiku, mirkļiem, kurus piedzīvojām,” raksta Kašers.

Ar jauno draugu Jāni Kašers iepazinies, pateicoties sociālajam tīklam ”Instagram” un līdzīgajai humora izjūtai.

Kašers arī paziņo, ka atklāties ikvienam, ka viņš ir gejs – nav bijis grūti. Viņš bijis tam pilnībā gatavs un nobriedis. Iznākšanu no ”skapja” multimākslinieks sauc par labāko lēmumu dzīvē.

Apskaužami foto: Kašers devies smalkā un pārdomu pilnā ceļojumā kopā ar mīļoto Jāni

Runājot par Latviju un homofobiju, sabiedrībā zināmā persona to pret sevi neizjūt. Iespējams, tas tāpēc, ka viņš savā sirdī neielaiž neko negatīvu.

”Komentāri, replikas uz ielām man neizraisa nekādas sajūtas. Esmu pašpietiekams un pārliecināts par sevi, tāpēc kaut kādas piezīmes un nosodījumus atspēkoju diezgan ātri,” tā Kašers.

Kašers atzīst, ka homofobija ir diezgan liela problēma. Ikdienā viņš cenšas ar to cīnīties, lai palīdzētu un iedvesmotu citus.

Foto: Kašers kopā ar mīļoto Jāni bauda romantisku atpūtu Parīzē

”Atceries, tu neesi viens! Es esmu ar tevi! Tu esi lielisks brīnums un tavai dzīvei ir īpašs mērķis, misija un uzdevums. Nebēdz no sevis. Dzīve ir pārāk īsa, lai mēs to izniekotu šaubās un uzdotos par to, kas neesam. Esi tu pats,” nobeidz Kašers.