Apskaužami foto: Kašers devies smalkā un pārdomu pilnā ceļojumā kopā ar mīļoto Jāni

7 komentāri
Apskaužami foto: Kašers devies smalkā un pārdomu pilnā ceļojumā kopā ar mīļoto Jāni
INSTAGRAM

Multimākslinieks Kašers kopā ar mīļoto Jāni devies savā otrajā šī gada ceļojumā. Šoreiz mīlnieki bauda Marokas sauli. Brauciena laikā Kašers aizdomājies par dzīvi, cilvēkiem un nevajadzīgi zaudēto laiku.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Kašers raksta, ka galvenās dzīves vadlīnijas un svarīgos cilvēkus, kurus gadu gājumā satiksim – šūpulī kāds ielicis krietni pirms bijām mazulīši mammas klēpī!

Foto: Kašers kopā ar mīļoto Jāni bauda romantisku atpūtu Parīzē

View this post on Instagram

Galvenās dzīves vadlīnijas un svarīgos cilvēkus, kurus gadu gājumā satiksim – šūpulī kāds ielicis krietni pirms bijām mazulīši mammas klēpī! Loti daudz, kas atkarīgs arī no mums pašiem! Spēles noteikumi šeit uz zemes ir diezgan saprotami un loģiski! Visa pamatā attālināšanās no sava ego! That’s it!! Tik vienkārši! :))) Bet… tad ir tās situācijas – kurās atkal un atkal tu rīkojies tāpat kā iepriekš! Taču ar galvu tu saproti, ka nav pareizi! Sirds saka, prāts saka.. bet tu dari kā ierasti!:)))) Tā tu sevi mīci un mīci, ņurci un ņurci, māni un māni, līdz galu galā mēs saprotam! Viss jau skaisti, bet laiks, kuru esam tam tērējuši ir aizgājis un nekad mums netiks atgriezts! Sākot šo gadu esmu uzspraudis sev mērķi- pret laiku izturēties cieņpilni- cītīgi izvēlēties cilvēkus sev apkārt, skaidri nospraust robežas, izvēlēties sasniedzamus karjeras un pašizaugsmes mērķus, izvēlēties tos ar kuriem dalīties visā, un kurus iedvesmot! Laiks kļūst par manu prioritāti! Es cilvēkiem dodu iespējas- vienu pēc otras.. atkal un atkal..tas laikam tādēļ, ka man ir diezgan mīksta sirds! diemžēl! 90% gadījumos es vienmēr raudu un pārdzīvoju, prātodams: ”bet kā tas ir iespējams?”, ”Es tak ieguldīju visu tajā cilvēkā!”, ”is this even real? tiešām?” Paņēma, ”izsūca” un aizgāja! Fuck it! Lai arī cik skarbi skanētu- DIVAS iespējas! Pirmoreiz sanāca- sanāca, piedodam, aizmirstam, dodamies tàlàk! Otrā reize- ok mums ir problèma- izlemjam kà to risinàt! stràdàjam! Trešà reize- bye! Skarbi, bet.. one minute of worrying takes away 60 seconds of happiness, un, kas ir būtiski- Life, if well lived, is long enough!! Amen! 🙏🏼 #morroco #desert #love #tattooed #goodinmyskin #thankful #awesome #live #love #life #livingthemoment #dandy #vacation #lifeisgood #purplerain #me #guy #men #man #fashion #gold #golden #tgif #picoftheday

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

Aizvadītais gads Kašeram bijis skumjākais laiks privātajā dzīvē

”Ļoti daudz, kas atkarīgs arī no mums pašiem! Spēles noteikumi uz zemes ir diezgan saprotami un loģiski! Visa pamatā attālināšanās no sava ego! Tik vienkārši,” raksta Kašers.

Tomēr pēc multimākslinieka domām ir divas situācijas, kurās rīkojamies tāpat kā iepriekš atkal un atkal.

Ar galvu saprotam, ka tas nav pareizi. Sirds saka, prāts saka un mēs darām. Tā mēs sevi mīcām, mīcām, mānām un mānām, līdz galu galā saprotam.

Kašers uzskata, ka viss jau ir skaisti, bet laiks, kuru esam iztērējuši ir aizgājis un nekad netiks atgriezts.

”Sākot šo gadu esmu uzspraudis sev mērķi – pret laiku izturēties cieņpilni, cītīgi izvēlēties cilvēkus sev apkārt, skaidri nospraust robežas, izvēlēties sasniedzamus karjeras un pašizaugsmes mērķus. Izvēlēties tos ar kuriem dalīties visā, un kurus iedvesmot! Laiks kļūst par manu prioritāti!” atklāj Kašers.

Slavenība paziņo, ka dod cilvēkiem iespējas – vienu pēc otras, atkal un atkal. Sabiedrībā zināmā persona domā, ka tas tāpēc, ka viņam ir “mīksta” sirds.

Diemžēl vairumā gadījumu viņš raud un pārdzīvo, prātodams – kā tas ir iespējams? Viņš tak ieguldījis visu konkrētajā cilvēkā! Cilvēks paņēmis ”izsūcis” viņu un aizgājis!

”Lai arī cik skarbi tas skanētu, bet ir divas iespējas! Pirmoreiz sanāca – sanāca, piedodam, aizmirstam, dodamies tālāk! Otrā reize – mums ir problēma – izlemjam kā to risināt! Strādājam! Trešā reize – bye!” tā Kašers.

Kašers domā, ka tas skan skarbi, bet viena minūte negatīvā atņem sešdesmit sekundes laimes.

7 komentāri