Kašers atklāj, ka viņam ar vīru ir vajadzīgas atelpas dienas vienam no otra

5 komentāri
Kašers atklāj, ka viņam ar vīru ir vajadzīgas atelpas dienas vienam no otra
ARTURS MARTINOVS

Šovasar uz Dāniju devās un laulības ostā iestūrēja multimākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis. Pāris ir bezgala iemīlējušies viens otrā, bet neslēpj, ka ir nepieciešamas dienas, kuras pavadīt atstatus vienam no otra.

Esot vairāku desmitu kilometru attālumā no mīļotā Jāņa un ģimenes mīluļa suņa Rafija, Kašers sociālajos tīklos dalījās ar pārdomām, sakot paldies par iespēju piedzīvot visu to skaistumu kopā ar mīļoto.

Rūgts! Laulības ostā iestūrējis multimākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis

Foto: multimākslinieks Kašers un viņa vīrs Jānis grezni nosvin kāzas

Vīrietis uzsver, ka viņiem ir nepieciešamas atelpas dienas vienam no otra, kad pabūt tikai ar sevi, lai vēl vairāk pārliecinātos, ka patiesībā nekas vairāk nav vajadzīgs! Viss viņam jau ir!

” Es laikam būšu kaut ko labu izdarījis iepriekšējā dzīvē – tu esi skaista dāvana, iepakota simtiem izcilu īpašību kārtās, apsieta ar milzīgu empātijas, pateicības un mīlestības lenti! Saturs ir vienkārši wow,” mīļotajam saka Kašers.

Multimākslinieks saka paldies arī Jāņa mammai, ka ir izaudzinājusi vienu no skaistākajiem cilvēkiem, kādu viņam nācies sastapt.

Kašers un Jānis iestūrēja laulības ostā 2021. gada 16. jūnijā. Pēc kāzām mīlnieki pieņēmuši viens otra uzvārdus un nu dēvējami Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins un Jānis Miņins Blūms-Blūmanis.

Kašers un viņa vīrs Jānis pēc kāzām pieņēmuši viens otra uzvārdu
5 komentāri