Kašera mīļotais atklāj, ko visvairāk ciena savā otrajā pusītē

3 komentāri
Kašera mīļotais atklāj, ko visvairāk ciena savā otrajā pusītē
Instagram.com/kasher_bb/

“Baltijas Praida” laikā multimākslinieks Kašers iznāca no ”skapja” un paziņoja, ka ir homoseksuāls. Mākslinieks jau pusgadu ir attiecībās ar Arturu Sokolovu. Jaunais vīrietis jūtu ietekmē pārcēlās atpakaļ uz dzīvi Latvijā, lai tikai būtu tuvāk mīļotajam.

2018.gada “Baltijas Praids”  daudziem paliks atmiņā, pateicoties faktam, ka mākslinieks Kašers publiski atzina savu homoseksualitāti un parādīja atbalstītājiem savu mīļoto vīrieti. Pēc slavenības paziņojuma pāris vairs neslēpjas un publisko romantiskus foto.

Iznākšanu no “skapja” Kašers aprakstīja vārdiem – labākā diena dzīvē ir tā, kad saproti, ka tā ir tikai tava. Bez ierunām, bez nožēlas. Tikai tu pats esi atbildīgs par savas dzīves kvalitāti. Tieši šāda diena ir pirmā no tavas īstās dzīves.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Arturs izlēma atbildēt uz draugu un sava mīļotā atbalstītāju jautājumiem, kas vairākums bija par viņa mīlas dzīvi.

Kašers iznāk no “skapja”!

Stilīgais puisis apstiprināja faktu, ka ir kopā ar Kašeru, sakot, ka viņam nav draudzenes, bet gan superīgs draugs, kuru sauc Kaspars.

Tāpat Arturs atklāja, ka mīl Kašeru. Tā ir pirmā reize, kad kāds no pāra publiski otram atzīstas mīlestībā.

Puisis, kurš lika Kašeram iznākt no “skapja”

Kā trīs lietas, ko viņš visvairāk ciena savā otrajā pusītē, slavenības mīļotais vīrietis nosauc Kašera atklātību, faktu, ka spēj māksliniekam uzticēties, kā arī to, ka Kašers viņu nekad neaprunās aiz muguras.

Skaistas lietas, kuras ir spējīgas izveidot spēcīgu attiecību pamatu!

3 komentāri