Kārdinoši foto: lielo izmēru modele Tatjana izrāda savas apetītlīgās formas peldkostīmā

0 Komentāru
Kārdinoši foto: lielo izmēru modele Tatjana izrāda savas apetītlīgās formas peldkostīmā
instagram.com/tatjanamackevich/

Vasara ir laiks, kad sabiedrībā zināmas personas bieži vien publisko fotogrāfijas no atpūtas pludmalē un neslēpj savu augumu zem kaudzes apģērba. Arī Latvijā populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča iepriecina savus atbalstītājus publiskojot fotogrāfiju peldkostīmā.

Lielo izmēru modele Tatjana sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi fotogrāfiju no savas atpūtas pludmalē, parādot savu augumu melnā viendaļīgajā peldkostīmā. Peldkostīms izceļ modeles dekoltē un vidukļa līniju. Kombinācijā ar melnām saulesbrillēm, salmu cepuri ar melnu lenti Tatjana izskatās iespaidīgi!

Modeles pielūdzēji izsaka neskaitāmus komplimentus par viņas augumu, skaistumu, kas modelei liek vēl vairāk lepoties ar savām sievišķīgajām formām.

Lai iegūtu vajadzīgās formas darbam lielo izmēru modes industrijā Tatjanai gluži kā ikvienam no mums nākas pareizi ēst un teju katru dienu apmeklēt sporta zāli. Kā nekā ķermenim jābūt tvirtam.

”Aicinu ikvienu sievieti nebaudīties doties uz pludmali, nebaidīties sauļoties, iet peldēties. Mēs visas esam skaistas, neatkarīgi no mūsu ķermeņa uzbūves un formām. Ir jāmīl sevi un jālepojas ar savu augumu,” portālam Skaties.lv paziņo Tatjana.

Skaistule piebilst, ka nav viena konkrēta skaistuma standarta, to pierāda, kaut modes industrija un pieprasījums gan pēc standarta modelēm, gan lielo izmēru modelēm. Turklāt lielo izmēru modeles kļūst arvien populārākas un populārākas.

Viss slēpjas sevis mīlēšanā, ja mīli sevi un apzinies savu unikalitāti, nav būtiski, ko pludmalē domā kāds indivīds – nekautrējies būt skaista!

0 Komentāru