Kārdinošā Viktorija Vailda gatavojas pamest Latviju un atgriezties Nicā

8 komentāri
Kārdinošā Viktorija Vailda gatavojas pamest Latviju un atgriezties Nicā
INSTAGRAM

Teju visu vasaru Latvijā atradās lielo krūšu īpašniece, seksīgā foto modele Viktorija Vailda. Viktorija baudījusi iespēju kailai sauļoties lauku īpašumā, kā arī apceļojusi dzimteni. Nu skaistule plāno doties atpakaļ uz Franciju, kā nekā vasara beigusies un iestājies drēgns rudens.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija atklāj, ka pēc pāris dienām pametīs Latviju, lai sākumā dotos uz Itāliju un tad – Franciju.

Video: Viktorija Vailda cenšas aizbiedēt rudenīgo vēsumu, pateicoties ”karstai” dejai

Kas lielāks – saulespuķes zieds vai Viktorijas Vaildas krūts? Daiļava bauda puķes aromātu

Itālijā dzīvo skaistules saderinātā Simona ģimene. Simons ir sailgojies pēc savējiem, tāpēc kopā ar līgavu, dosies apciemot mīļos.

”Brauksim uz Itāliju un pēc tam uz mājām – Nicā. Vasarā ir forši dzīvot mājā, ar iespēju iziet dārzā, kailai sauļoties. Nu ir vēss un tad man labāk patīk mūsu plašais dzīvoklis, kas atrodas Nicā, ne Naudītes pagasta lauku īpašums,” smejas Viktorija.

Viktorija aizdomājas, ka atkal būs jāpierod maskas nēsāt ikdienā, jo Francijā ar maskām jāstaigā visur, ne tikai veikalos.

Skaistule plāno veidot masku kolekciju, lai pie katras krāsas apģērba būtu pieskaņota maska, tā ļaujot maskai gan aizsargāt, gan būt par aksesuāru.

Lai vai cik labi nebūtu Latvijā, seksīgā modele ir sailgojusies pēc Nicas, pēc palmām, pēc pastaigām pa pludmali. Viņa priecājas, ka izdevies baudīt zeltaino rudeni, tieši rudens lapas ir tas, kas pietrūkst – dzīvojot prom no Latvijas.

”Ja netiks “aizslēgtas robežas” plānoju atgriezties Latvijā uz Ziemassvētkiem, gribu svētkus svinēt ne tikai ar mīļoto, bet arī savu ģimeni Kuldīgā. Mans mīļotais strādā attālināti, tā kā ceļošana netraucē nopelnīt,” nākotnes plānus pastāsta Viktorija.

Neskatoties uz to, ka skaistule dodas uz Nicu, viņa sola būt tikpat aktīva sociālajos tīklos un priecēt atbalstītājus ar daudz jauniem, pikantiem video un bildēm.

8 komentāri