Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?

15 komentāri
Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?
INSTAGRAM

Skaistule, divu dēlu mamma, skropstu meistare Kristīne Deimone cītīgi apmeklē sporta zāli, lai iegūtu savu sapņu ķermeni. Pēc kārtīgas sportošanas Kristīne dodas uz dušām un saskaras ar citu dāmu vērošanu. Pārdomas par dušām, divu dēlu mamma publiskoja sociālā tīkla ”Instagram” stāstos.

Kā vienu no iemesliem, kāpēc vienmēr jābūt perfektā fiziskajā formā, Kristīne nosauc sporta zāles dušas.

Vienmēr ejot dušās, skaistule saskaras ar citu dāmu skatieniem, viņa apzinās, ka tas tāpēc, ka ķermeni rotā daudz tetovējumu, bet tas nemaina skatīšanās faktu.

Kristīne domā, ka dāmas neapzinās, ka viņa saprot, ka tiek vērota, bet skaistule to lieliski jūt un apzinās.

Citu sieviešu skatieni seksīgajai māmiņai rada motivāciju, ka viņai jābūt labākai par pārējām.

Skandalozā Kristīne Deimone atklāti stāsta par plastiskajām operācijām

”Protams, krūtis. Reti kurai sievietei, kura apmeklē sporta zāli, ir lielas krūtis. Esmu rets eksemplārs,” smejas Kristīne.

Skaistule atceras, ka reiz zem vienas publikācijas, kāds bija pajautājis, kas tad īsti ir šī Kristīne Deimone, un kāds cits kungs bija atbildējis, ka sieviete, kurai krūšu izmērs ir lielāks nekā standarta sievietēm Latvijā. Tas skropstu meistarē joprojām izraisa smaidu.

Kristīne apzinās, ka viņai ir lielas krūtis, bet būs vēl mazliet lielākas. Liekus griezumus viņa neveiks, bet implantus aizstās ar izmēru lielākiem. Vizuāli tas neko nemainīs, bet padarīs formu kā ”bumbas”.

Operācija vēl netiks veikta, jo viņa vēlas nomest sešus kilogramus svara. Skaistule sver sešdesmit trīs kilogramus, bet izjūt diskomfortu, viņai gribas justies vieglākai.

Kristīne atklāj, kad viņa sver mazāk, tad gribas vairāk baudīt arī gultas priekus.

Divu dēlu māmiņa neklausās citu komentāros par savu vizuāli izskatu, jo grib labi izskatīties sevis dēļ, lai justos ērti.