”Kādam traucē skaistums un veiksme!” Vecrīgas sirdī izdemolēta skaistumkaralienes restorāna izkārtne

3 komentāri
”Kādam traucē skaistums un veiksme!” Vecrīgas sirdī izdemolēta skaistumkaralienes restorāna izkārtne
PUBLICITĀTES FOTO

5.jūnija agrā rītā pašā Vecrīgas sirdī izdemolēta itāļu restorāna ”Felicita” izkārtne. Restorāna īpašniece, skaistumkaraliene, konkursa ”Miss Pluss Size Universe” uzvarētāja Viktorija Brovuna uzskata, ka tas bijis personīgs izgājiens!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija neslēpj, ka izkārtnes izdemolēšana bijis apzināts solis un to paveicis kāds no viņas nelabvēļiem.

Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”

Karalienes cienīga ballīte! Viktorija nosvin uzvaru apalīšu skaistumkonkursā ”Miss Plus Size Universe”

Skaistule šādi uzskata, jo kamera atrodas citā pusē un nav piefiksējusi vandāli. Tātad nakts ciemiņš ir zinājis, kur tieši atrodas kamera un pratis no tās izvairīties.

”Kādam traucē skaistums un veiksme. Apzinos, ka tas ir apzināts solis, lai ieriebtu man personīgi. Nedomāju, ka tie ir jaunieši, kuri pēc ballītes izlēmuši patrakot,” tā Viktorija.

Karaliene neslēpj, ka izkārtnes nomaiņa nav lēts prieks, bet priecē fakts, ka viņa jau labu laiku domājusi, ka restorānam ir vajadzīga jauna, skaista izkārtne! Nu ir iemesls šo ideju piepildīt!

Jauna izkārtne maksā sākot no 800 eiro, viss atkarīgs no izmēra un specifikas. Uzņēmēja cer iekļauties 1000 eiro.

“Policijā ir uzrakstīts iesniegums. Tiks izpētītas restorānam blakus esošās pilsētas kameras. Esmu droša, ka vandālis tiks notverts un atbildēs par savu slikto darbu,” dusmīgi nosaka Viktorija.

Skaistule aizdomājas, ja vaininieks būs kāda maznodrošināta persona, kura nespēs segt zaudējumus, tad Viktorija šo personu labprāt vēlas redzēt, strādājot sabiedrības labā.