”Kā sunim uz zemes”! Kristīne Deimone sašutusi par gatavā ēdiena bezkontakta piegādi

30 komentāri
”Kā sunim uz zemes”! Kristīne Deimone sašutusi par gatavā ēdiena bezkontakta piegādi
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, divu dēlu mamma Kristīne Deimone ir sašutusi par ēdiena piegādātāju izvēlēto formu – bezkontakta piegāde. Kristīni neapmierina ēdiena atstāšana uz grīdas kāpņutelpā.

Par nepatīkamo pieredzi Kristīne pastāsta saviem draugiem un atbalstītājiem sociālajā tīklā ”Instagram”.

Kristīne Deimone pamāca, kā mājas apstākļos kvalitatīvi noņemt pieaudzētās skropstiņas

Skandalozā Kristīne Deimone sašutusi par sieviešu samierināšanos ar savu izskatu

Skropstiņu meistare domājusi, ka, vēloties bezkontakta piegādi, tas ir jānorāda – veicot pasūtījumu, kādā no gatava ēdiena piegādes aplikācijām.

Skaistule pasūtījusi ēdienu, aplikācijā nav bijis izvēles veids vai brīdinājums, ka piegāde būs bezkontakta.

”Gaidu, gaidu ēdienu un dzirdu klauvējienu pie durvīm. Skatos cilvēka nav, bet mans gatavais ēdiens stāv nolikts ”poģītī” uz grīdas! Nezinu varbūt jums patīkami, ka jūsu ēdienu noliek uz grīdas ”podjezdā”, man liekas, ka tas ir kā sunim, kuram jāēd no zemes,” dusmojas Kristīne.

Skropstiņu meistare nenoliedz, ka ēdiens bijis iepakojumā, bet tas nemaina faktu, ka gatavā maltīte stāvējusi uz netīras, mikrobu pilnas grīdas.

Kristīne šādu piegādes veidu uzskata par pretīgu un piebilst, ka piegādātājam paveicās, ka viņš bija jau aizgājis, tā viņa ēdienu būtu iemetusi viņam sejā.

Foto: Kristīne Deimone sev uz rokas uztetovējusi velnišķīgu mikipeli

”Man tas ir nepieņemami, pretīgi, netīri, antisanitāri. Labāk pamocīšos virtuvē, nekā vēlreiz saņemšu ēdienu uz grīdas,” tā Kristīne.

Divu dēlu māmiņa paziņo, ja būtu zinājusi, ka būs šāda veida piegāde viņa nebūtu pasūtījusi maltīti. Bet, tā kā domājusi, ka piegāde būs ierastā, kur ēdienu iedod rokās, tad izmantojusi iespēju pasūtīt gatavu ēdienu uz mājām.

”Saņēmu daudz komentāru. Ja jums patīk, sūtiet un saņemiet ēdienu uz zemes, man vienalga. Es nesūtīju bezkontakta piegādi, es negaidīju, ka mans pasūtījums atradīsies uz grīdas ”poģītī”,” nobeidz Kristīne.

Skaistule vēl piebilst, ka viņai nav paranojas, vien nepatīkami, ka gaidījusi vienu, bet saņēmusi pavisam ko citu.