Juta Valdmane skaidro, vai viņai ir romantiskas attiecības ar sievieti

9 komentāri
Juta Valdmane skaidro, vai viņai ir romantiskas attiecības ar sievieti
INSTAGRAM

Fitnesa skaistulīte, ”influencere” Juta Valdmane pēdējos mēnešos daudz laika pavada kopā ar kādu daiļā dzimuma būtni. Tas sievietes atbalstītājiem liek aizdomāties, vai tikai Juta nav uzsākusi jaunas attiecības!

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos iedvesmojošā fitnesa personība Juta Valdmane atbildēja uz atbalstītāju uzdotajiem jautājumiem.

Video: lecot ar izpletni, iedvesmojošā Juta Valdmane piedzīvo nelielu misēkli

Oficiāli šķirta Ginta un Jutas Valdmaņu laulība

Viens no jautājumiem bija par sievietes seksuālo orientāciju un to, vai viņa nav uzsākusi jaunas attiecības, kā nekā ļoti daudzus dzīvē nozīmīgus momentus viņa piedzīvo kopā ar kādu dāmu.

Sievietes kopā pavada laiku, iepazīst Latvijas nostūrus, nododas gan sievišķīgai, gan ekstrēmai atpūtai. Dāmas ir lēkušas ar izpletņiem, lidojušas ar gaisa balonu – malkojot šampanieti, devušās divatā uz romantisko Itāliju, apbraukājušas brīvdabas zooloģiskos dārzus un tā ir tikai maza daļa no kopā piedzīvotā.

”Nē, neesmu attiecībās ar sievieti. Vigija ir man kļuvusi par ļoti labu draudzeni un tā kā mēs kopā strādājam un dzīvojam netālu, tad tikai loģiski, ka daudz laika pavadām kopā. Lai arī man patīk skaistas sievietes, joprojām esmu ”straight”,” fanus informē Juta.

Juta arī atklāj, ka vīriešos necieš ņerkstēšanu un nespēju uzņemties atbildību.

Skaistule domā, ka vīrietim būtu jābūt lielākām ”olām” nekā viņai, bet diemžēl, mūsdienās ļoti bieži sievietes ir spēcīgākas par vīriešiem.
9 komentāri