”Jēga pīpēt, ja tu nedzer?” Violeta pēc 13 gadu ļuļķēšanas atmetusi netikumu

15 komentāri
”Jēga pīpēt, ja tu nedzer?” Violeta pēc 13 gadu ļuļķēšanas atmetusi netikumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova jau gandrīz gadu atteikusies no alkoholiskajiem dzērieniem, un šī atteikšanās fantastiski ietekmējusi viņas izskatu un naudas maciņu. Nesen zvaigzne izlēmusi atmest smēķēšanu, ar ko aizrāvusies 13 gadus.

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Violeta, viņa apmēram 13 gadus bijusi kaislīga smēķētāja.

”Klasesbiedrene Pļaviņu sabiedriskajās tualetēs smēķēja. Atceros savu pirmo dūmu. Fu, cik pretīgs bija! Rīklē iestrēga, bet tad pīpēju, it kā pīpēju, neņemot dūmus iekšā. Bet tad kaut kā aizgāja un pielipa tā smēķēšana.

Atceros, kā ar māsām pa kluso no senčiem cigaretes čiepām un tad nakts laikā pa logu pīpējām. Tagad es domāju, cik mēs stulbas bijām, jo visa istaba taču smirdēja pēc cigarešu dūmiem,” sarunā ar Skaties.lv atmiņās gremdējas šovu zvaigzne.

Atmest viņa mēģinājusi tikai vienu reizi, kad pašai bijis 17. ”Atmetu uz divām nedēļām, bet tad dzimšanas dienas ballīte, alkohols un, protams, smēķēšana.

Un vairs nekad nemēģināju atmest,” tā Violeta.

Tagad viņa atmetusi interesantā veidā – vienā dienā sev pasakot, ka vienkārši paņems garo pauzi no smēķēšanas.

Pauze ieilgusi uz nu jau četriem mēnešiem, un zvaigznei roka vairs nemaz nestiepjas pēc ļuļķa.

”Es vienkārši paņēmu “garo pauzi”, ceru, ka viņa man būs ļoti ilga. Iepazinos ar cilvēku, kas iedeva man stimulu, jo viss, kas notiek, notiek tikai uz labu.

Protams, palīdzēja arī atteikšanās no alkohola. Es vienmēr domāju, kāpēc nedzeroši cilvēki pīpē, nesapratu jēgu. Jēga pīpēt, ja tu nedzer?” jautā ”Lauku sētas” varone.

Kā uzskata Violeta, atmest var ikviens. ”Kas ir smēķēšana? Tas ir mazs, velns kas sēž tavā organismā un izrīko tavu prātu.. Kad nikotīns organismā sāk zaudēt savas spējas, tad velns sāk dod komandu tavām smadzenēm, lai dod tik vēl vienu dozi.

Un vēl – cilvēki domā, ka, atmetot smēķēšanu, cilvēks kļūst resnāks, jo vienmēr gribas ēst. Nē, tā nav, es ēdu visu to pašu, ko esmu ēdusi.

Ko es pamainīju, es sāku dzert kafiju, pirms tam es nedzēru kafiju. Un vēl – ja jūs domājat, ka visi tie palīglīdzekļi – košļenes, plāksteri, tabakas un citi līdzekļi palīdzēs jums atmest pīpēšanu, tad teikšu tā – ne sūda viņi nepalīdz. Tā ir tikai šī biznesa sponsorēšana,” to, ka visa pamatā ir pašiedvesma, uzsver Violeta.