Komentāri
Jaunlaulātie Prakaši publisko video no visām kāzu dienām. Ielūkojies pāra skaistajos mīlestības svētkos
facebook.com/simona.kubasova

Pirms mazliet vairāk nekā diviem mēnešiem laulības ostā iestūrēja skaistuma konkursu dalībniece, modele Simona Kubasova. Pēc laulībām skaistule pieņēma vīra, barbadosiešu izcelsmes uzņēmēja Radža Prakaša uzvārdu un nu dēvējama par Simonu Kubasovu-Prakašu. Pāris nespēj vien beigt iepriecināt atbalstītājus ar skaistiem kāzu video un fotogrāfijām. Nu mīlnieki publiskojuši video, kurā redzamas pirms kāzu vakariņas, tradicionālā laulību ceremonija un indiešu kāzas.

Simonas un Radža kāzas izraisīja plašu interesi sabiedrībā, kā nekā skaistule piedzīvoja teju ikvienas jaunas sievietes sapņu kāzas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laulību ceremonijas norisinājās Komo ezera krastā, greznā villā, kuru mīlnieki rezervēja brīvdienām jau pirms gada.

Zirgs gandrīz izjaucis pāra indiešu kāzu ceremoniju:

Jaunajā video ir iespēja pilnībā ielūkoties jaunlaulāto skaistajā notikumā. Klipiņš sevī iekļauj pirms kāzu svētku vakariņas, kurās pulcējās pāra tuvākie draugi, radi un slavināja pāri pirms laulībām.

Otrajā ceremonijas dienā sekoja kāzas tradicionālā manierē, bet trešajā dienā jaunlaulātie vēlreiz izteica laulību zvērestus, bet šoreiz jau pa indiešu modei.

Pēc lielā notikuma Prakaši nesteidza pamest Itāliju, viņi sporta automašīnā apbraukāja mazpilsētiņas. Jaunlaulātie apmeklēja vīna degustācijās, kā arī priecājās par skaistajiem dabas skatiem.

Pēc kāzām Simona pieņēmusi vīra uzvārdu:

Tā kā Simonas vecāki pārim uzdāvināja ceļojumu uz Bora Bora, viņi jau septembrī dosies otrajā medusmēnesī. Tajā laikā Simona būs pabeigusi skolu un prezentējusi savu pirmo īsfilmu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv skaistule atklāja, izdarot šīs lietas viņa būs gatava ģimenes pieaugumam.

Pāris sāk aizdomāties par pēcnācējiem:

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl