Jauniete pārmet blogerei Agnijai Grigulei saslimšanu ar anoreksiju. Agnija nepaliek atbildi parādā

10 komentāri
Jauniete pārmet blogerei Agnijai Grigulei saslimšanu ar anoreksiju. Agnija nepaliek atbildi parādā
INSTAGRAM

Mēs dzīvojam pasaulē, kurā varam izpausties ar apģērbu, kosmētiku un aksesuāriem. Dažādas miesas uzbūves būtu jāuztver kā norma, bet tā, diemžēl, bieži vien nenotiek un ir jāsaskaras ar negatīviem komentāriem. Sociālajā tīklā ”Instagram” kāda jauniete pārmetusi Agnijai Grigulei pārāk lielu kalsnumu.

Sociālajā tīklā ”Instagram” modes blogere Agnija Grigule bieži vien iepriecina savus sekotājus ar jaunām, stilīgām fotogrāfijām.

Parasti bildes saņem pozitīvu novērtējumu, tās iedvesmo jauniešus ģērbties pēc jaunākajām modes tendencēm.

Pēdējā ievietotā Agnijas fotogrāfija izpelnījās publisku nopēlumu tievā, trenētā auguma dēļ.

Agnija Grigule jau trīs dienas atteikusies no alkohola, cigaretēm un kafijas. Rezultāti ir pārsteidzoši

Viens no skaistās blogeres sekotājiem fotogrāfijas komentāros pajautāja, vai viņai viss labi, tas lika citai jaunietei uzrakstīt, ka Agnija izskatās pēc anoreksijas slimnieces, ne veselīgas sievietes.

Jauniete piebildusi, ka nav liekule, kā daži labi sekotāji un godīgi pasaka, kā blogere izskatās no malas, bet tas, ko Agnija darīs tālāk jau ir viņas pašas darīšana.

 

View this post on Instagram

 

no need for rari

A post shared by aguccifox (@agnijagrigule) on

Agnija nepalika atbildi parādā un atbildēja savai sekotājai, sakot, ka diezgan sekli spriest par cilvēka ķermeni un dot diagnozes, vai teikt pēc kādas diagnozes, kāds izskatās, ja neesi šī cilvēka ģimenes ārsts.

Sekotāja atbildēja, ka viņai nav jābūt ģimenes ārstei, lai aprakstītu to, kā viņa redz otru cilvēku. Pateikt otram godīgi – hey, tu neizskaties OK. Tas neesot sekli, bet godīgi.

Latvijas pirmā ”Instagram” influencere Agnija Grigule nosvin uzņēmuma izveidošanu

Populārā blogere nespēja klusēt arī pēc šī komentāra un turpināja diskusiju, izlabojot meitenes teikto, kā nekā viņa rakstīja par konkrētu slimību, ne neizskatīšanos OK. Tāpat Agnija aicināja izlasīt anoreksijas definīciju.

Jauniete piemetināja, ka teikusi, tu izskaties, nevis, tu esi. Tā esot milzīga atšķirība. Viņa piebilda, ka zinot, kā izskatās šīs slimības skarti cilvēki.

Agnija uzskata, ka atšķirības nav, jo viņai tiek piedēvēta konkrētā diagnoze, visu viņas sekotāju acīs.

Vērojot meiteņu diskusiju, citi Agnijas sekotāji steidza izteikt blogerei komplimentus par lielisko izskatu un aicināja neņemt vērā negatīvismu.

10 komentāri