”Jaunais gads ir vienkārši nākamā gada sākums, tie nav svētki!” Par Jauno gadu izsakās Kristīne Deimone

4 komentāri
”Jaunais gads ir vienkārši nākamā gada sākums, tie nav svētki!” Par Jauno gadu izsakās Kristīne Deimone
FACEBOOK

Skropstu meistare, dizainere, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone Jauno gadu izplānojusi sagaidīt mājās. Mierīgā, ģimeniskā atmosfērā, lai 1. janvārī pilnvērtīgi varētu ievērot ģimenes tradīciju, iepriecināt bērnus.

Jau vairākus gadus 1. janvārī Kristīne kopā ar mīļoto vīrieti Jāni un dēliem dodas uz akvaparku. Ja svētki kārtīgi nosvinēti un baudīts daudz dzirkstošā vīna, tad akvaparkā grūti izturēt.

”Instagram” stāstos Kristīne atklāj, ka vēlas dēliem sagādāt lielisku, pilnvērtīgu atpūtu un pati justies labi, ne gulšņāt uz kāda ”pufa”. Ballītes, šampanietis tieši tādu rezultātu sniedz!

Tuvojoties svētkiem, Kristīne Deimone uzlabo ārējo izskatu ar injekcijām

”Jaunā gada sagaidīšana ir laiks, kad nedrīkst sev aizliegt ēst. Tomēr visu var ar minimumu. Zinot, ka vakarā sēdīšos pie svētku galda, ierobežoju kaloriju uzņemšanu dienas laikā,” atklāj Kristīne.

Zinot, ka nākamajā dienā jādodas uz akvaparku un jāvelk mugurā peldkostīms, Kristīne vecgada vakarā domās, ko ēd, lai nākamajā dienā nebūtu kauns tērpties peldkostīmā.

Kristīne ir laimīga, ka svētki tiks pavadīti mājās, Jānis gatavos garneles, viņa mīļoto atbalstīs ar vīna glāzi. Pēc pusnakts iestāšanās pāris dosies gulēt, lai ģimenei būtu pilnvērtīga nākamā diena.

Skropstu meistare aicina visus vecākus aizdomāties par bērniem un Jaunā gada sagaidīšanā piebremzēt ar grādīgajiem dzērieniem, bet uzsvaru likt uz bērnu prieku.

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

”Neuzskatu, ka Jaunais gads ir svētki, Ziemassvētki, Valentīndiena ir svētki, bet Jaunais gads ir vienkārši nākamā gada sākums. Neciešu, ka ir pirmdiena un visur saīsinātās dienas, nemaz nerunājot par pirmo janvāri, kad viss ir ciet,” sociālajos tīklos dusmojas Kristīne.

Daudziem no mums sākoties jaunam gadam, ir kāda apņemšanās. Skropstu meistare izlēmusi neēst gaļu, jo ir lasījusi, ka gaļa pasliktina sejas ādas stāvokli. Skaistule uzskata, kāpēc gan nepamēģināt, nav jau ko zaudēt un eksperimenti vienmēr ir interesanti!

Tāpat no pirmā janvāra Kristīne uzsāks drastisku 28 dienu diētu, kuras laikā var iegūt kāroto auguma formu un būt mierā ar sevi.