Iluzionistu Pecolli ģimene aicina cilvēkus ziedot naudu burvju muzeja izveidei

5 komentāri
Iluzionistu Pecolli ģimene aicina cilvēkus ziedot naudu burvju muzeja izveidei
PUBLICITĀTES FOTO

Pasaulē zināmā iluzionistu Pecolli ģimene cenšas piepildīt 20 gadus lolotu sapni par burvju muzeja izveidi. Ģimene aicina cilvēkus ziedot līdzekļus, lai sapnis kļūtu par realitāti.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dace Pecolli atklāj, ka izveidojusi līdzekļu vākšanu, kurā ikviens var noziedot jebkuru summu muzeja izveidei.

ZIEDO ŠEIT!

Pagaidām procesā iesaistījušies 10 cilvēki no 3 pasaules valstīm un savākti jau 880 eiro.

Pirmais ģimenes mērķis ir savākt 14 tūkstošus eiro. Tas nodrošinās invalīdu tualetes izveidi, profesionālu elektrības sistēmu, teātra skatuvi.

Burvju mākslinieki Pecolli aicina līdzcilvēkus palīdzēt piepildīt viņu dzīves sapni

Nauda nepieciešama: stikla vitrīnām 6000 eiro, tualetei cilvēkiem ar īpašām vajadzībām 2000 eiro, elektrībai 4000 eiro, skatuves uzbūvei 2000 eiro, grīdas klājumam – industriālajam linolejam 14000 eiro, sāna sienu un proscēnija izbūvei 2000 eiro, sienas krāsām 7000 eiro, krēsliem teātra zālē 9000 eiro, ielas fasādes uzlabošanai 1000 eiro, plakātu ierāmēšanai 1000 eiro.

Iluzionistu Pecolli mērķis ir radīt  ģimenēm draudzīgu publisku vietu, kur cilvēki varētu baudīt kvalitatīvas kultūras un izglītojošās programmas, varētu ļauties fantāzijai, brīnumam un sapņiem.

Ģimene tic, ka cilvēkiem ir nepieciešama tāda vieta, kur priecāties, kur sajust interesantu atmosfēru un iemācīties, ko jaunu.