Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli laulībā aizvadījuši 20 gadus! Pāris atklāj laimīgas laulības noslēpumu

0 Komentāru
Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli laulībā aizvadījuši 20 gadus! Pāris atklāj laimīgas laulības noslēpumu
Personīgais arhīvs

Dace un Enriko Pecolli attiecībās ir jau 22 gadus, bet laulībā aizvadīti 20 gadi, kuru laikā dzimis arī pāra dēls Dante. Mīlnieki joprojām jūtas, kā tikko iemīlējušies un ik dienas saka paldies Dievam, visumam par to, ka ir viens otram. Attiecības ir kā dārzs, tas jālaista, jāravē nezāles, un tad var baudīt skaistumu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dace atklāj, ka kāzu divdesmito gadadienu viņi svinēs gan šogad, gan pēc gada, jo, vienu gadu apprecējušies dzimtsarakstu nodaļā, bet jau pēc gada katoļu baznīcā.

”Mīlestība ir kā dārzs, tas jārušina, jāaplaista, jāizravē nezāles, visu laiku rušināmies un tāpēc mūsu mīlas dārzs ir daiļš un tā skaistums ar gadiem kļūst tikai bagātāks. Visvairāk saknes jāravē ārā pašiem no sevis, ne no otra. Pazūdot saknēm, nezālēm mainās vide ne tikai pašos, bet mums apkārt un tas ietekmē tuvākos,” smaida Dace.

Veiksmīgu laulības dzīvi ietekmē arī fakts, ka Enriko ir ļoti gudrs, pacietīgs un no “mušas neizpūš ziloni”. Ja ir “zilonis”, viņš to novērtē un dodas tālāk. Dacei viss ir pretēji.

”Patīk, ka vīriņš pilda solījumus. Uz desmito kāzu gadadienu Enriko bija pasolījis aizvest mani uz kādu salu atpūsties, sākās Eiropas krīze, iekrātā nauda izzuda, bet mīļotais nelauza solījumu. Enriko mani aizveda uz salu, tiesa gan uz Sāremā,” ar lepnumu stāsta Dace.

Iluzioniste atklāj vēl vienu īpašu veidu, kā vīrs viņu pārsteidzis, viņš atnesis un uzdāvinājis ziedu podiņā un otru mākslīgu ziedu. Dace prasījusi, kāpēc divi ziedi un, kāpēc viens no tiem mākslīgs, Enriko atbildējis, ka dzīvo ziedu dāvājis, jo viņai patīk dzīvie ziedi, bet mākslīgo, lai ik dienas atgādinātu, ka viņa mīlestība ir mūžīga un pilnbriedā, gluži kā dāvātais zieds.

Pasaules slavu guvušais iluzionists lutina sieviņu, ļauj viņai pirkt visu, ko tā vēlas. Tā kā Dace ir Padomju Savienības sieviete, tad ir skaidrs, ka vairāk par vienu kurpju pāri viņa neiegādāsies.

”Ar gadiem romantika nepazūd, bet viss paliek arvien interesantāk un interesantāk. Laiks tik ātri paskrien! Reizēm sēžam, filozofējam, pārdomājam, cik daudz kopā piedzīvots, esam viesojušies 53 valstīs, tik daudz ko redzējuši, piedzīvojuši. Dalāmies atmiņās, tas viss stiprina attiecības, liek novērtēt otru,” nosaka Dace.

Dace ir gājusi arī uz Uģa Kuģa rīkotajiem kursiem, kur runāts par sievieti no vēdiskā skatupunkta.  Klausoties tika izsecināts, ka lielos vilcienos viņa tieši tā arī dzīvo. Protams, ir, kur grēkojusi, un vēl daudz jāstrādā ar sevi, bet visā visumā viņa ievēro šo mācību. Mācība stāsta, ka sievietes uzdevums ir iedvesmot vīrieti uz lieliem darbiem. Dace un Enriko viens uz otru garīgā līmenī iedarbojas pareizi, motivējoši, un tas palīdz paveikt lielas lietas.

Nav tā, ka pāris nekad nestrīdas, bet strīdi ir par sīkumiem, lielās lietās, strīdu nav, jo mīlniekiem ir vienāda vērtību skala, godīguma pakāpe pret dzīvi, cieņa vienam pret otru un apkārtējiem, spēja novērtēt, un ar pateicību pieņemt visu, ko saņem. Paldies vārdi ir spēcīgākā mantra, kas stiprina un rada pozitīvisma auru. Ir būtiski spēt pateikt paldies par labo, ne tikai “zāģēt” un visā saskatīt slikto. “Zāģēšana” ir ceļš uz attiecību beigām.

”Pirms pāris nedēļām Enriko svinēja savu 49 dzimšanas dienu. Gribēju viņu pārsteigt un jau no rīta izņēmu pasūtītos balonus, tā kā man visa diena pagāja ārpus mājas, tad ar baloniem gāju pa ielu un reklamēju mīlestību. Izdekorēju dzīvesvietu ar sirsniņām – baloniem, vītnēm, svecītēm. Īpaša krūzīte ar sirsniņu atradās uz sirsniņu pliknīša, visu kopā ieliku bļodā, kurā dega sirsniņas formas svecītes. Pati sevi izrotāju ar lielu, spožu banti un biju kā dāvana. Enriko novērtēja mani dāvanas formā un pieņēma,” smejas Dace.

Svētki nosvinēti divatā, apmeklēts SPA, tam sekoja vakariņas saulrietā pastaiga pa jūru un piejūras kafejnīciņā iedzerta tēja. Vakars izvērties lielisks un mīlestības pilns.

0 Komentāru