Iluzioniste Dace Pecolli reizi mēnesī iekrīt transā un ”ceļo”

0 Komentāru
Iluzioniste Dace Pecolli reizi mēnesī iekrīt transā un ”ceļo”
PUBLICITĀTES FOTO

Pasaulē atzītie iluzionisti Enriko un Dace Pecolli Latvijā notiekošajā maģijas šovā ”Magic Mania” saņēma prestižo Starptautiskās Iluzionistu apvienības balvu par izrādi ”The Underwater Bubble Show”. Šovs novērtēts kā ”Labākā ģimenes izrāde 2018”. Uz skatuves pārim ar maģiju viss ir kārtībā, bet kāda vieta tiek atvēlēta ilūzijai viņu dzīvēs?

Dace stāsta, ka uz skatuves vienkārši tiek rādīti triki, bet patiesās burvestības notiek ikdienā. Izskatās, ka viss ir otrādi, bet reālie brīnumi notiek ikdienas dzīvē.

Iluzionists, uzstājoties apzinās, ka uzbur ilūziju par konkrēto ainu, rada pārsteigumu, ar kuru vēlas cilvēkus iedvesmot, ikdienā tiek iekustināti lielāki mehānismi.

Dzīvē cilvēka galvenais uzdevums ir būt laimīgam, ikviens mēģina uzturēt šo laimīguma sajūtu.

”Piemēram, neatņemama ikdienas triku sadaļa ir lūgšana un pateicība. Visam ir jābūt līdzsvarā, ja, ko lūdz – ir jābūt pateicībai, ja, ko saņem – ir jādod,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Dace.

Rīgā norisinājās maģiskas iluzionistu cīņas!

No rīta Dace uzreiz nebrokasto, jo vēlas, lai prāts ir skaidrs, lai enerģija nesadalās, bet paēdot daļa enerģijas tiek patērēta ēdiena pārgremošanai. Ir vajadzīga skaidra galva, lai saglabātu maksimālu enerģiju.

Iluzioniste pagatavo tēju, dodas pagalmā, kur ir īpaša spēka vieta, sēž, dzer tēju un neko nedara, neko nedomā. Tas ir veids kā saplūst kopā ar dabu, Visumu, uzņemt enerģiju, tā sākas viņas ikdiena.

”Ja jūtu, ka enerģija ir jāattīra, ka tā ir sastāvējusies, lielisks burvju triks ir galdautu un segu purināšana, svaigā gaisā. Tā tiek apmainīta enerģija. Mājās vienmēr ir svaigi ziedi, tā arī ir cita veida enerģija,” skaidro Dace.

Pecolli pāris laulībā aizvadījuši divdesmit gadus! Mīlnieki atklāj laimīgas laulības noslēpumu!

Ja iluzioniste jūt, ka nepieciešama papildus sievišķā enerģija, mātišķās enerģija apņemšana, tad talkā tiek ņemta rožu eļļa. Ar to viņa sasmaržojas, gluži kā uzvelk rozā mētelīti. Eļļiņa tiek uzsmidzināta uz rokām un ar rokām tiek pārvilkts sev pāri, radot tādu kā kupolu, jeb mētelīti.

Tā kā Dace ir ļoti emocionālas dabas cilvēks, bieži vien emocijas lēkā no kalna leja, atpakaļ kalnā, viņa izmanto dažādus trikus, lai tikai noturētu emocijas augšējās vibrācijās.

”Mans pirmelements ir uguns. Tāpēc ugunskurs enerģētiskā ziņā man ir ļoti tuvs. Reizēm dārzā kurinu ugunskuru, protams, tam paredzētā vietā, meditēju, tā ir tāda kā uguns maģija. Transformēju lietas, notikumus, domas, apzinos no kā vēlos atbrīvoties. Šīs lietas uzrakstu uz papīra un sadedzinu. Lai to darītu sākumā ir jāizdomā, kas jauns nāks vietā, jo tukša vieta nevar palikt,” tā Dace.

Dace ar lepnumu paziņo, ka beidzot ir tikusi pie savām šamaniskajām bungām. Viņa sešus gadus mācās šamanismu, tas tiek darīts pēc Maikla Hārnera metodes. Šamanisms tiek izmantos kā instruments garīgajai attīstībai.

”Reizi mēnesī satieku domubiedrus un ceļojam. Tas tiek darīts bez apreibinošām vielām, bet ar speciālu bungošanu, kas ir saistīta ar sirds ritmu. Bungas sit ievadu, kulmināciju, nobeigumu, ieved transam līdzīgā stāvoklī un tad mēs ceļojam,” par šamanisma maģiju pastāsta Dace.

Ieejot jaunā teātrī, kur vēlāk norisināsies uzstāšanās, Dace pasakās teātra gariņam, cilvēkiem, kuri strādā teātrī un, kuri ieradīsies vērot izrādi.

Jau kādu laiku Dace ir aizrāvusies ar Ošo Dzen taro kārtīm, tās nav domātas pareģošanai, bet gan paredzētas šī brīža izzināšanai. Ar kāršu palīdzību iespējams labāk izprast sevi, situācijas.

”Mani pareģošana neinteresē, patīk nezināmais. Tāpat jau skaidrs, ka nākotnē viss būs kā tam jābūt,” smaida Dace.

Profesija sevī iekļauj zināmus un paredzamus notikumus, ja ir kāda ballīte, kurā Dace un Enriko ir viesi, tad kāršu kavai vienmēr jābūt līdzi. Citi viesi, uzzinot pāra nodarbošanos, vienmēr vēlēsies, lai parāda trikus. Tā kā Enriko patīk sava profesija, viņš labprāt iepriecina cilvēkus arī ārpus darba.

”Ginekologiem un zobārstiem ir vieglāk, ballītēs neviens neprasa, lai viņus izmeklē,” smejas Dace.

0 Komentāru