Igauņu ragana Merilina Kerro sniedz piecus padomus laimīgai dzīvei!

Pievienot komentāru
Igauņu ragana Merilina Kerro sniedz piecus padomus laimīgai dzīvei!
INSTAGRAM

Šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniece Merilina Kerro nereti sociālajos tīklos publisko dažādus ieteikumus, kā uzlabot dzīves. Skaties.lv apkopo pēdējos piecus ieteikumus!

1.Viss, kas vajadzīgs panākumiem atrodas visapkārt! Kļūdu meklēšana, pārmaiņu gaidīšana ir lieka laika tērēšana. Moments, kurš ir dots šeit un tagad ir unikāls. Apskatieties sev pakārt, mainieties, pamaniet brīnumus. Mums ir dots tieši tik daudz, cik nepieciešams. Lūgt ir viegli, bet nevajag aizmirst prast pateikt paldies par to, kas jums jau ir dots!

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā pasargāt jaundzimušos no negatīvās enerģijas un lāstiem

2.Nemitīgi kustoties pa ierasto dzīves ceļu, jeb “apli” nav iespējams pamanīt pārmaiņas, jo to gluži vienkārši nav! Vēlaties pārmaiņas? Izkāpiet no ierastā “apļa” un izmainiet ikdienas darbību virzienu. Pagātne ir pieredze, nākotne ir cerība. Viss, kas mums šobrīd pieder ir šis moments. Nekad nebūs piemērots laiks, ja dzīvosiet pagātnē vai nākotnē – nespējot palaist vaļā piedzīvoto un cerot, ka nākotne to mainīs. Ir jārīkojas!

3.Netiesā pēc pateiktā – pateiktais ir tikai emocija, noskaņojums. Netiesā pēc nepateiktā – nepateiktais ir vienkārši bailes būt nesaprastam. Neklausies ar prātu – prāts vienmēr strīdas ar sevi pašu, klausies ar sirdi – sirds ir labākais padomdevējs.

Igauņu ragana Merilina Kerro skaidro, cik būtiski ir prast pateikt – nē!

4.Nav būtiski, kas jums pateikts, nav būtiski, ko visa pasaule par jums domā. Būtiski ir tas, kā jūs paši sevi vērtējiet. Jūtot sāpes vai vilšanos, saistībā ar noniecināšanu, jums izteiktajiem pārmetumiem, jāapzinās šie vārdi nav par jums, bet pašiem teicējiem. Jūs sajutīsieties spēcīgi tikai tad, kad apzināsieties, tas viss jūs neskar un uz jums neattiecas. Tikai jūs paši zināt savu patieso vērtību!

Krievijas šova ”Ekstrasensu cīņas” viena no jaunās sezonas atlasēm notiks arī Rīgā

5.Viss, kas notiek mūsu dzīvē, tajā arī paliek un uz visiem laikiem. Neturieties pie tā, kas jums jau ir. Ja turēsieties pie komforta zonas, tad neaugsiet garīgi. Neturieties, bet ļaujieties pārmaiņām, jaunām emocijām, pieredzei. Izjūtot trauksmi, jūtot, ka dvēsele nespēj nomierināties ir nepieciešamas pārmaiņas!

Kerro vienmēr savos ierakstos uzsvērusi, cik būtiski ir lasīt grāmatas un ceļot. Ja neceļo,tad dzīves grāmatai tu visu laiku lasi vienu un to pašu lapu, nezinot, kādi piedzīvojumi sagaida nākamajā nodaļā!

Ragana Merilina Kerro paziņo, ka pārmērīga ēšana un diētu ievērošana liecina par mīlestības trūkumu dzīvē