Igauņu ragana Merilina Kerro skaidro, cik būtiski ir prast pateikt – nē!

1 komentārs
Igauņu ragana Merilina Kerro skaidro, cik būtiski ir prast pateikt – nē!
INSTAGRAM

Populārajā Krievijas šovā “Ekstrasensu cīņas” iepazītā igauņu ragana Merilina Kerro bieži vien publisko dažādas atziņas, pārdomas par dzīvi. Ragana saviem sekotājiem cenšas sniegt pamācības veiksmīgai dzīvei.

Vienā no saviem pēdējiem ierakstiem Merilina pamāca, cik būtiski ir spēt pateikt vārdu – nē. Nereti pie visām mūsu problēmām, nelaimēm vainojama ir tieši neprasme lietot šo vārdu.

Radi pats sev veiksmes talismanu! Igauņu raganas Merilinas Kerro īpašā recepte

Merilina saka, ka nekad nedrīkst nodot pašam sevi, ikvienam sevi jāuzskata par galveno personu paša dzīvē.

”Ja augstāk vērtēsi kādu citu, dzīvē parādīsies nodevība. Ar šo rīcību, tu būsi nodevis pats sevi. Nekas nevar būt ļaunāk, kā nodevība pašam pret sevi,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Merilina.

Ragana uzskata, ka ir jāprot pateikt – nē, jo par visiem momentiem, kad ejam pret sevi, savām patiesajām vēlmēm, mums nāksies maksāt.

Nespējot pateikt – nē, mēs veicinām iekšējo konfliktu pašiem ar sevi. Kad ir šāds konflikts, viss, ko dzīvē darām ved tikai un vienīgi uz strupceļu.

Nokļūstot strupceļā, nekas vairāk nevar izdoties, ir jādodas atpakaļ un jāsāk viss no jauna!

Merilinas Kerro atbalstītāji apsveic raganu ar iestūrēšanu laulības ostā. Vai igauniete apprecējusi bērna tēvu?

Igauniete aicina aizdomāties par to, ka tikai mēs paši sevi pazīstam, neviens cits mūs tik labi nezina, tātad nezina arī mūsu patiesās vēlmes.

Mēs piedzimstam vieni, un nomirstam vieni, tātad vienīgais cilvēks ar kuru dzīves laikā nevajag nonākt konfliktā, esi tu pats!

Igauņu ekstrasense Merilina Kerro atklāj, vai plāno vēlreiz piedalīties ”Ekstrasensu cīņās”