Igauņu ragana Merilina Kerro publisko mīļu ģimenes fotogrāfiju un parāda, cik ļoti paaudzies dēliņš

1 komentārs
Igauņu ragana Merilina Kerro publisko mīļu ģimenes fotogrāfiju un parāda, cik ļoti paaudzies dēliņš
instagram.com/marilynkerro_official/

Pirms nepilniem diviem mēnešiem igauņu ragana Merilina Kerro kļuva par māmiņu pirmdzimtajam. Jaunā māmiņa paziņoja, ka nepubliskos dēla fotogrāfijas sociālajos tīklos, bet nu izskatās, ka viņa pārdomājusi. Ragana publiskojusi skaistu ģimenes foto, kurā redzama kopā ar bērnu un mīļoto.

Populārā igauņu ragana raksta, ka piedzimstot mazulim, piedzimst arī viņa māte. Māte līdz bērna nākšanai pasaulē nav eksistējusi. Kā nekā pirms sieviete nav kļuvusi par māti, viņa ir vienkārši sieviete.

Merilina Kerro kļuvusi par māmiņu!

Saukt sevi par māti ir bijis ilgu gadu lolots Merilinas sapnis, kuru viņai izdevās piepildīt kopā ar mīļoto vīrieti, norvēģu uzņēmēju Marku Aleksandu Hansu.

Esot diendienā kopā ar mazuli raganai ir sajūtas, ka dēls bijis kopā ar viņu visu dzīvi, tik labi jaunā māmiņa pazīst savu mazo puisēnu.

Turot mazo puisīti rokās, viņa atkal un atkal iemīlas viņā no jauna un ar katru reizi arvien spēcīgāk. Tieši tāpat notiek ar Merilinu un Marku, viņi ir kopā mazliet vairāk par gadu, bet ikviens skatiens vienam uz otru rada sajūtu, ka viņi ir pazīstami mūžību.

Merilina Kerro sociālajos tīklos nepublicēs dēla bildes:

Skaistā igauniete apzinās, ka attiecību uzsākšana, grūtniecība un bērna dzimšana paskrējusi vēja spārniem, viss noticis ļoti ātri, bet šo laiku viņa nemainītu ne pret ko. Beidzot Merilinai ir ilgi kārotā ģimenīte.

Ragana iepriecina fanus un atklāj arī dēla vārdu, jaunie vecāki puisēnu nosaukuši par Kaijusu Viljamu Hansu. Tā kā Merilinai ir piedzimis dēls viņš nemantos mātes raganas spējas, tās var mantot tikai dzimtas sievietes.
1 komentārs