Igauņu ragana Merilina Kerro pamāca, kā atbrīvoties no dienas laikā uzkrātā negatīvisma

5 komentāri
Igauņu ragana Merilina Kerro pamāca, kā atbrīvoties no dienas laikā uzkrātā negatīvisma
INSTAGRAM

Šova ”Ekstrasensu cīņas” fināliste, igauņu ragana Merilina Kerro ar sociālo tīklu palīdzību cenšas ieteikt saviem sekotājiem dažādus rituālus, kuri spēj uzlabot dzīves kvalitāti. Šoreiz ragana pamāca, kā atbrīvoties no negatīvās enerģijas.

Merilina iesaka veidu, kā paša spēkiem atbrīvoties no negatīvisma, dienas laikā uzkrātajiem ”netīrumiem” un iemantot mieru, ne radīt “augsni” slimībām un papildu negativitātei.

Ragana iesaka trīs veidus, kuri, pateicoties stihijām zeme un uguns, aizraidīs negatīvismu no dzīvēm un atbrīvos vietu papildus pozitīvismam.

Merilinas Kerro atbalstītāji apsveic raganu ar iestūrēšanu laulības ostā. Vai igauniete apprecējusi bērna tēvu?

Zeme.

Veikalā jāiegādājas paciņu vannas sāls, bez jebkādiem aromātiem un piemaisījumiem. Sāls jāpērk, izmantojot skaidru, precīzu naudu, tā, lai pārdevējai nav jāizdod atlikums.

Nākamais solis ir sāls paciņas iebēršana vannā un vannas piepildīšana ar vidējas temperatūras ūdeni. Lejot vannā ūdeni, nevar aizmirst par sāls maisīšanu pulksteņa rādītāja virzienā.

Tālāk Merlina aicina doties vannā, un piebilst, ka sāls ļoti ātri atbrīvo cilvēku no negatīvās enerģijas un dod spēku.

Uguns.

Rituālam noderēs jebkura mājās atrodamā svece, jāaizdedz liesma, jāapsēžas blakus svecei, maksimāli jāatslābinās, jāatlaiž jūtas, domas un emocijas.

Kad tas paveikts, jānovieto rokas ar plaukstām uz leju virs sveces liesmas, jāaizver acis un jāiztēlojas, kā liesma ceļo pa rokām uz leju un tā cauri visam ķermenim.

Drīz vien izjutīsiet miera un siltuma sajūtu, tas liecinās par attīrīšanos.

Ja ir grūti koncentrēties, tad var visu negatīvo uzrakstīt uz lapas, un sadedzināt sarakstu sakot – no kurienes atnāci, tur arī aiziesi! Pelnus no lapiņas jāizkaisa vējā, toties svecei ir jāļauj pašas spēkiem izdegt.

5 komentāri