Igauņu ragana Merilina Kerro nepublicēs dēla fotogrāfijas sociālajos tīklos

1 komentārs
Igauņu ragana Merilina Kerro nepublicēs dēla fotogrāfijas sociālajos tīklos
instagram.com/therealmarilynkerro/

29. jūnijā Igaunijas populārākā ragana, šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniece Merilina Kerro kļuva par māmiņu. Merilinas un viņas mīļotais Marks kļuvuši par vecākiem dēlam.

Par dēla nākšanu pasaulē ragana paziņoja sociālajā tīklā ”Instagram”, publiskojot fotogrāfiju kopā ar dēlu. Pastāstot, ka nav, spējusi sagaidīt, kad puisēns piedzims un viņa to beidzot ieraudzīs. Piedzimstot mazulim, ekstrasense uzreiz izdvesusi vārdu – beidzot.

Igauņu ekstrasense Merilina Kerro kļuvusi par māmiņu:

Nu Merilina raksta, ka dēls ir vesels, dzīvespriecīgs un pozitīvs gluži kā puisēna vecāki un pārējā ģimene. Bērni ir mūsu cerība uz gaišu nākotni, nu viņai ir savs saules stariņš.

Kerro apbēdina savus fanus, kuri to atbalstījuši, snieguši padomus grūtniecības laikā, izteikuši pozitīvus vēlējumus, uzsverot, ka viņa un Marks izlēmuši nepubliskot dēla fotogrāfijas sociālajos tīklos. Bilžu publiskošana pēc raganas domām spētu izmainīt dēla dzīvi. Merilina cer, ka atbalstītāji sapratīs viņu lēmumu.

Dēla dzimšana ir tik noslēpumaina, ka sieviete pat nepakļaujas fanu jautājumiem un neatklāj pat bērna vārdu.

Хочу сердечно поблагодарить вас за поддержку, любовь и заботу, которой вы меня поддерживали на протяжении всей беременности! Наш малыш здоров и пребывает в прекрасном настроении, как и его родители и семья. Мы не будем выкладывать фото малыша в близжайшем будущем, искренне надеюсь что вы понимаете нас. Детки это наша надежда на светлое будущее и теперь у меня есть свой собственный лучик счастья, P.S. Это мальчик) #мэрилинкерро #битваэкстрасенсов #битваэкстрасенсов18 #тнт #бэ #семья #ведьма #экстрасенс #эзотерика #marilynkerro #керро #экстрасенсы

A post shared by Marilyn Kerro (Official Page) (@therealmarilynkerro) on

Vadoties no pēdējās raganas ievietotās, fotogrāfijas sociālajos tīklos, redzams, ka Merilina ar dēliņu jau devušies mājās. Sieviete zilu balonu ielenkumā pozē uz dīvāna ar skaistu, baltu ziedu pušķi rokās.

Kerro jau nepilnu gadu ir attiecībās ar norvēģu uzņēmēju Marku Aleksandu Hansonu, un abiem mazulis ir pirmdzimtais. Attiecības ekstrasense uzsāka gandrīz uzreiz pēc šķiršanās no maga Aleksandra Šepsa.

1 komentārs