Igauņu ekstrasense Merilina Kerro atklāj, vai plāno vēlreiz piedalīties ”Ekstrasensu cīņās”

Pievienot komentāru
Igauņu ekstrasense Merilina Kerro atklāj, vai plāno vēlreiz piedalīties ”Ekstrasensu cīņās”
INSTAGRAM

Ragana Merilina Kerro trīs reizes centās uzvarēt populārajā Krievijas šovā ”Ekstrasensu cīņas”, bet tā arī igauņu skaistulei neizdevās plūkt uzvaras laurus. Ar sociālo tīklu palīdzību Merilina atklāj, vai plāno vēlreiz piedalīties šovā.

Pirms pusgada Merilina kļuva par māmiņu dēlam Kaijusam. Tā kā skaistulei piedzimis dēls, viņš nemantos mammas ekstrasenses spējas, jo tās pārmanto tikai ģimenes sievietes.

Skaistule atsākusi darboties profesijā un interesentiem sniedz konsultācijas, zīlējot ar taro kārtīm, kā arī pielietojot citas savas spējas.

Foto: igauņu ragana Merilina Kerro nosvin dēla četru mēnešu jubileju

Kopš dēla dzimšanas un attiecību uzsākšanas ar norvēģu uzņēmēju Marku Aleksandu Hansonu ragana mitinās Igaunijā, bet uz Krieviju dodas tikai darba darīšanās, vada seminārus un pieņem klientus.

Ragana vēlas, lai dēls aug pie dabas, lai ir iespēja iziet pastaigāties mežā, lai līdzās ir ģimene.

Igauņu ragana Merilina Kerro ilgojas pēc grūtnieces vēderiņa

Daudzi raganas fani vēlas viņu atkal redzēt televīzijas šovā ”Ekstrasensu cīņas”, kā nekā 14., 16. un 17. sezonās viņai izdevās nokļūt līdz finālam, bet uzvarēt tā arī neizdevās.

Beidzot arī skaistule ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību atbildējusi faniem uz viņu uzdotajiem jautājumiem par “Ekstrasensu cīņām”, paziņojot, ka ar trīs sezonām viņai ir gana.

Merilina informē atbalstītājus, ka viņas laiks šovā ir beidzies, tas palicis pagātnē un viņa dzīvo tālāk. Šovs prasa daudz enerģijas, spēka, bet nu viņai ir ģimene, kurai to visu veltīt.