Iedvesmojoši foto: Kristīne Lindenblate piepildījusi sapni un apskatījusi Niagāras ūdenskritumu

0 Komentāru
Iedvesmojoši foto: Kristīne Lindenblate piepildījusi sapni un apskatījusi Niagāras ūdenskritumu
FACEBOOK

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate izmantojusi brīvās dienas, lai apciemotu draugus Toronto un dotos apskatīt netālu esošo Niagāras ūdenskritumu. Ūdenskrituma spēks, enerģija, varenums sajūsminājis Kristīni.

Toronto Kristīne pusdienoja slavenajā ”360” restorānā, kas atrodas ”CN” tornī un tajā tiek pasniegti tikai izmeklēti ēdieni, kuri līdzinās mākslas darbiem.

Restorāns ir populārs ar to, ka atrodas 351 metru augstumā un no tā paveras burvīgi skati uz Toronto. Galdiņu rezervācija iecienītajā restorānā jāpiesaka vismaz četrus mēnešus iepriekš!

”No bezpalīdzības gribējās raudāt.” Kristīne Lindenblate piedzīvo īstu murgu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

Kristīnei Lindenblatei nav vienaldzīgs Āfrikas liktenis! Skaistule būvēs Ugandā skolu

Neiztika bez pastaigām pa vecpilsētu un vareno, augsto ēku apskates, iepirkšanās modes veikalos un pozēšanas pie interesantajām, netipiskajām celtnēm.

Kur nu bez dabas un dzīvniekiem! Kristīne paviesojās vāverīšu un suņu parkā. Skaistumkonkursu rīkotāja apskatīja daudzas suņu statuetes, īpašo strūklaku un pabaroja vāveres, kuras to vien dara, kā gaida našķus no tūristiem.

”Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

Lielāko sajūsmu Kristīnē radīja iespēja aplūkot slaveno Niagāras ūdenskritumu. Kristīne daudzus gadus, redzot filmās ūdenskritumu, sajūsminājās par tā varenību, spēku un nu viņai bija iespēja to redzēt dzīvē.

Joprojām dāmas ir aicinātas pieteikties skaistuma konkursam “Mrs. Latvija 2019”. Pieteikties var līdz pat 15.maijam! Nepalaid garām iespēju iegūt skaistākās sievietes titulu. Piesakies ŠEIT!!!

0 Komentāru