Iedvesmojošais Dvinsku pāris pēc otrās meitas dzimšanas saskāries ar pārbaudījumiem

4 komentāri
Iedvesmojošais Dvinsku pāris pēc otrās meitas dzimšanas saskāries ar pārbaudījumiem
INSTAGRAM

9. maijā pasaulē nāca LNT ētera personības Rūtas Dvinskas un viņas vīra, raidījuma “900 sekundes” moderatora Kaspara otrā meitiņa Dora. Rūta atklāj, ar kādiem pārbaudījumiem viņai nācās tikt galā teju uzreiz pēc dzemdībām.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Rūta raksta, ka nezina, kas viņas un vīra plānošanā nogājis greizi, bet tā ir sanācis, ka abas meitenes pasaulē nāca laikā, kad norisinās nozīmīgi sporta notikumi.

Iedvesmojošā TV seja Rūta Dvinska pasaulē laidusi otro meitiņu

 

View this post on Instagram

 

Nezinu kad un kā mūsu plānošana nogāja greizi, bet tā nu ir sanācis, ka abas meitenes nāca pasaulē laikā, kad risinās nozīmīgi sporta notikumi. Kad dzima Grieta, bija kaut kāds pārākais basketbola čempionāts un, līdz ar Doras piedzimšanu, sākās PČ hokejā. Lieki piebilst, tas ir Kaspara karstākais darba laiks. Kopš Doras pirmās dzīves dienas, viņš bijis darbos līdz ausīm un aprast ar jauno situāciju nav bijis nemaz tik viegli, jo īpaši katru rītu, kad viņš aizbrauc uz darbu pus5 no rīta un es palieku ar viņām abām, kurām nereti miedziņā ir kāds caurumiņš un vajag uzmanību un vajag abām reizē, protams. Es vēl nemāku ar abām reizē. Nepavisam nesūdzos, jo man ir mana vislabākā atbalsta komanda un es taču ar šo situāciju rēķinājos, bet tas nemaina to, ka nav viegli. Mazliet arī lepojos ar sevi, jo šo divarpus nedēļu laikā tā kārtīgi noārdījusies esmu tikai vienu reizi (Kaspars pats vainīgs, bija uzvilcis nepareizās zeķes pirms iziešanas)! Šo pirmdienas rītu gaidīju kā svētkus, jo hokejs ir forši, bet, kad tā nav, (šoreiz) ir foršāk! Domāju, ka vēl priecīgāka par hokeja čempionāta beigām ir tikai @toms_pramnieks ģimene!!! 🏒

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

”Kad dzima Grieta, bija kaut kāds pārākais basketbola čempionāts, un līdz ar Doras piedzimšanu sākās PČ hokejā. Lieki piebilst, tas ir Kaspara karstākais darba laiks,” sociālajā tīklā raksta Rūta.

Jaunā māmiņa neslēpj, ka kopš Doras pirmās dzīves dienas, vīrs ir bijis darbos līdz ausīm. Aprast ar jauno situāciju nav bijis nemaz tik viegli. Katru rītu vīrs devās uz darbu puspiecos un viņa palika viena ar abām mazulītēm.

”Zīdainis var pagaidīt.” Iedvesmojošā Rūta Dvinska atklāti par otrā bērna ienākšanu ģimenē

Pāra atvasēm vajag uzmanību, reizēm abām vienā mirklī! Divu meitu māmiņa vēl neprot to sniegt abām meitenēm reizē.

”Nepavisam nesūdzos, jo man ir mana vislabākā atbalsta komanda, un es taču ar šo situāciju rēķinājos, bet tas nemaina to, ka nav viegli. Mazliet arī lepojos ar sevi, jo šo divarpus nedēļu laikā tā kārtīgi noārdījusies esmu tikai vienu reizi,” ierakstu turpina Rūta.

Pirmdienas rītu Rūta gaidīja kā svētkus, jo hokejs ir forši, bet, kad tā nav, (šoreiz) ir foršāk!