Helēna Ora atzīst, ka izjutusi milzīgu mīlestību pret sievieti

5 komentāri
Helēna Ora atzīst, ka izjutusi milzīgu mīlestību pret sievieti
YOUTUBE

Jaunākajā ”Youtube” raidījumā ”Dž.Spot” viesojās māksliniece Helēna Ora, īstajā vārdā Elīna Maligina, un ļāvās sarunām par jūtīgām tēmām. Viena no tēmām ir mīlestība un attiecības ar sava dzimuma pārstāvi.

Raidījuma vadītāja Ieva Adamss neslēpa, ka, izlasot Helēnas grāmatu ”Panika”, viņu visvairāk uzrunāja mākslinieces atklāsmes par mīlestību un to, ka jūtām nav dzimuma.

”Tas nav vinnests loterijā un nav arī nekāds lāsts. It kā!” Māksliniece Helēna Ora par premenstruālo sindromu

”Nospļauties, ka manas krūtis nav gana ideālas – lai ļum.” Helēna Ora par vīriešu radītajiem stereotipiem

Helēna uzsvēra, ka ir atšķirība starp mīlestību pret sievieti un pret vīrieti, īpaši, ja runājam par fizioloģiju, visiem ir pieejamas anatomijas grāmatas.

”Ja par sirds, dvēseles, saprašanas vai vispār būtības kontekstā runājam, domāju, atšķirības kā tādas nekonvertējas kā lielums, kas būtu jāievēro, kādu vispār mīlot. Jā, man ir bijusi milzīga mīlestība pret sievieti,” tā Helēna.

Māksliniece domā, ka ne tikai vīrietis un sieviete attiecībās var būt pretpoli, tas iespējams arī viena dzimuma attiecībās.

Slavenība ir droša, ja esam godīgi paši pret sevi, ja domājam par sevi, tad varam atļauties dzīvot dzīvi patiesi, bet izlikšanās.

5 komentāri