Haskijs nav suns, kas mums vajadzīgs! Magone piedāvā maiņai Šutovu ģimenes mīluli

Populārās latviešu dzejnieces un šovu zvaigznes Magones Šutovienes saimniecībā iezīmējusies jauna liga. Saimnieki Magone un Žanis sapratuši, ka ģimenes haskijs Šū tomēr nepilda to funkciju, kas sunim laukos jāpilda. Ar sociālo tīklu palīdzību zvaigzne piedāvā dzīvnieku maiņai.

Atpakaļ uz rakstu

27 komentāri

 • Partaisnību

  Partaisnību

  Es piekrītu Dāvim .. ir jāuzņemās atbildība par dzivnieku kuru paņem .. kas tad būs ar bērniem ? Tos arī ados kad apniks?🙄
 • minne

  minne

  Tā Burka taču nav normāla ! Cilvēkiem ar zemu intelektu ir augsts pašnovērtējums,izskaidrojams arī šīs Burkā kundzes domas,ka ir slavena dzejniece un neatvairāma šovu zvaigzne. Patiesībā slikti metas no tādām zvaigzēm!!!
 • Āpsis

  Āpsis

  Burka visos iespējamos portālos internetā rullē, ka zils gar acīm metas, un pelna sakarīgu naudu par to. Tikai nav vēlēšanās par tik stulbu latvieti neko lasīt, ne arī dzirdēt video. Varbūt tas tā speciāli, lai vienu no tās latviešu tautas padibeņu līmeņa cilvēkiem izvilktu un rādītu visai pasaulei- redziet, kāda ir latviešu sieviete mūsdienās Latvijā. TĀDAS NAV LATVIEŠU SIEVIETES MŪSDIENĀS LATVIJĀ, TIK STULBAS! Es nepieņemu un nepieņemšu viņas stulbumu. Es 10 gadu vecumā biju gudrāka kā viņa 40 gados. Tad kāpēc katrā portālā neskaitāmi raksti un video par Burku? Lai mēs smietos par viņas,muļķes prātu?
 • Pirktspēja
 • vilks-lācis

  vilks-lācis

  Magone, nopērc labāk sev taksi. Būs tev zvaniņš sētā, jo lielais un dusmīgais -pieaugušais suns vēl pašiem ko apkodīs un bērnus neizsargāsi.
 • nekauņas

  nekauņas

  Slimi. Kā var kā tādu lietu atdot suni? Vai sirds vispār ir Magonei un sliņķim leitim???? Kā tik riebīgi var rīkoties?
 • lapsa
  +11 +11 0

  lapsa

  Tā Magone ir stipri galvā kerta ar visu savu Žanu. Abi kulas pa dzīvi ka s..i pa alingi. Pieauguši cilvēki,bet abi stulbi kā zābaki. Kautkā jau tā popularitāte jāpelna! Kaut vai ar kādiem mūžīgi stulbiem gājieniem.
 • Vika

  Vika

  Magone,tu esi vienkarsi aita,kura ar savu stulbo degradeto uzvedibu principa tiec izkengata tv un preses slejas.uz tevim ,masu mediji,tacu pelna naudinu,bet tu ka tada ,,leetuce,, viniem pardodies.suniti sagribejusies...nu nu.ko talak sagribesi? Šovu zvaigzne
 • Burkoviene

  Burkoviene

  Es ir beigts un pagalam, jo nezināju populāro latviešu dzejnieci. Kopš kura laika Magonei tāds tituls piešķirts? Arī zvaigznes tituls??? Ha-ha, ir gan jāsmejas.
 • Podiņš

  Podiņš

  Neviens suns šiem aptaurētajiem nebūs labs. Kucīte piedzemdēja 9 mazos suņukus šogad. Pie tam viņi nav haskiji. Vai redzējāt kucēniņus pēdējā sērijā, ka viņi ir brūni rudi, jo tēvs ir brūns medību suns. Magonei jau sen nav sirds krūtīs, varu apbrīnot šos radījumus Sinolē, abus ar Žani.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!