Haskijs nav suns, kas mums vajadzīgs! Magone piedāvā maiņai Šutovu ģimenes mīluli

27 komentāri
Haskijs nav suns, kas mums vajadzīgs! Magone piedāvā maiņai Šutovu ģimenes mīluli
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Populārās latviešu dzejnieces un šovu zvaigznes Magones Šutovienes saimniecībā iezīmējusies jauna liga. Saimnieki Magone un Žanis sapratuši, ka ģimenes haskijs Šū tomēr nepilda to funkciju, kas sunim laukos jāpilda. Ar sociālo tīklu palīdzību zvaigzne piedāvā dzīvnieku maiņai.

”Žanis beidzot atzīst, ka kļūdījies. Haskijs nav suns, kas mums vajadzīgs, tāpēc visi kopā pieņēmām lēmumu apmainīt Sibēriju Haskaiti Šū pret laukos un mūsu apstākļos noderīgāku suni, kas vismaz māk riet bez divu gadu apmācības pie psihologa, kinologa un dārga trenera,” ironizējot par dzīvnieku tiesību aktīvistu ieteikumiem, sociālajos tīklos ziņo Magone.

Viņa informē, ka haskiju meitene Sibērija Haskaite Šū ir pusotru gadu veca un lieliski aprūpēta: čipēta, potēta pret trakumsērgu, dzīvniekam ir pase.

”Varbūt kāds mednieks meklē sev palīdzi, un Sibērija var būt noderīga šajā amatā, medīt viņai patīk,” stāsta Magone.

Saimnieces sludinājums ”Facebook” izpelnījies divējādu reakciju. Kamēr daļa nosoda Magones izvēli atdot dzīvnieku citam, otri  uzslavē dzejnieci, kura tā vietā, lai suni vienkārši atdotu patversmei, pati meklē tam gādīgus saimniekus.

”Mēs vienkārši meklējam alternatīvas visiem. Labāko iespējamo un laimīgāko,” uzsver Magone.

Interesē Magones piedāvājums? Sazinies ar viņu TE!