Gleznaini foto: lielo izmēru modeles Tatjanas skaistais ceļojums uz Korfu salu

Pievienot komentāru
Gleznaini foto: lielo izmēru modeles Tatjanas skaistais ceļojums uz Korfu salu
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča devusies atvaļinājumā uz Grieķiju, kur bauda atpūtu kopā ar vīru Dimu. Pāris sauļojas, peldas, braukā ar kvadracikliem, bauda nacionālos ēdienus un ”daivingu”. Tatjanas ceļojumu pavisam noteikti var uzskatīt par vienu no skaistākajiem slavenību rudens ceļojumiem.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Tatjana stāsta, ka viņas ģimenei ļoti patīk ceļot un viņi dodas ceļojumos vismaz divas reizes gadā. Tā ir kopīga relaksācija, atpūta no dzīves rutīnas un darba.

Atpūtas braucieni mēdz būt gan spontāni, gan rūpīgi izplānoti. Maijā modele spontāni paviesojās Turcijā, augustā Spānija, bet nu pārdomāti devusies uz Korfu salu Grieķijā.

Tatjanas un Dimas skaistais mīlas stāsts!

”Ceļojums tika izplānots deviņus mēnešus pirms brauciena. Izvēlējāmies Korfu salu, jo mums ļoti patīk Grieķijas salas. Pēdējos piecos gadus esam bijuši ļoti daudzās salās, dažās pat vairākas reizes, bet Korfu vēl nebijām bijuši,” priecājas Tatjana.

Populārā modele stāsta, ka Korfu atšķiras no citām salām, jo ir ļoti zaļa un nav vējaina. Salīdzinot ar citām Grieķijas salām Taņa uzskata, ka Korfu ir mazāk skaistu apskates vietu, bet salai ir sava burvība.

Skaistulei ļoti patīk grieķu cilvēki, jo viņi ir ļoti laipni, pozitīvi un viesmīlīgi, viņiem nekad nepietrūkst labu vārdu, smieklu un humora.

Lielo izmēru modele Tatjana vidusskolu pabeidza jau ar dēlu uz rokām!

”Ir tik lieliski, ka uz salas teju jebkur var noplūkt granātābolu, apelsīnu, citronu un apēst. Dievinu svaigus, dabīgus produktus! Cik daudz šeit olīvkoku plantāciju, nekur tik daudz neesmu redzējusi,” smaida Tatjana.

Agrāk Taņai ļoti garšoja grieķu nacionālie ēdieni, tagad viņa ēd tikai grieķu salātus, musaki un, protams, grieķu jogurtu. Grieķu jogurts arī Latvijā tiek ēsts katru dienu.

Vēlies sev apetītlīgas formas? Tatjana atklāj savu ēdienkarti!

Kad Tatjanai ar vīru apnīk sauļošanās, peldēšanās, viņi dodas prom no viesnīcas, apskata salas skaistākās vietas, apmeklē muzejus, labprāt pabraukā pa kalniem ar kvadracikliem.

”Vīram patīk ekstrēma atpūta, viņš lido ar izpletni pa gaisu, ļaujas ekstrēmiem ūdens atpūtas veidiem. Kopā aizraujamies ar ”daivingu” un ”snorkingu”. Es Dimu atbalstu visās viņa atpūtas iecerēs un viņš mani manās,” nobeidz Tatjana un dodas baudīt vienu no pēdējām dienām Grieķijā.

Lasi vēl