Ģimeniski foto: Pīlēnu ģimene auklē astoņpadsmit dienas veco Ģertrūdi

0 Komentāru
Ģimeniski foto: Pīlēnu ģimene auklē astoņpadsmit dienas veco Ģertrūdi
instagram.com/kidsgazette/

15.augustā modes dāma Santa Pīlēna un uzņēmējs Mārtiņš Pīlēns kļuva par otrās meitas vecākiem. Mazā meitenīte aug griezdamies un sajūsminātie vecāki sociālajos tīklos publisko laimīgās ģimenītes fotogrāfijas.

Mazajai Ģertrūdei piedzimstot, Santas pārējie bērni tika aizsūtīti uz laukiem, nometni, pavadīt laiku pie jūras, lai tikai jaunie vecāki varētu veltīt nedalītu uzmanību jaundzimušajai.

Ģertrūde turpina adaptēties, arvien vairāk un vairāk iepazīt pasauli. Kadrus no šiem centieniem iespējams apskatīt sociālajos tīklos, kur laimīgie vecāki dalās ar mīļiem, iedvesmojošiem foto.

Santa Pīlēna ceturto reizi kļuvusi par māmiņu

Pateicoties bildēm, skaistā pāra atbalstītāji var sekot līdzi mazās meitenītes attīstībai, augšanai un redzēt, kā mazā Ģetrūde mainās.

Tāpat fotogrāfijas parāda viņas vecāko brāļu un māsu attieksmi pret viņu, mīlestību un ģimenē ieaudzinātās vērtības.

Vārdu meitiņai pāris izdomājuši vēl pirms viņa bija pieteikusies, neapspriežoties vienam ar otru, abiem galvā ienāca viens un tas pats vārds!

Lielāko atbalstītāju atzinumu izpelnījusies fotogrāfija, kur mazo Ģertrūdi uz rokām auklē Santas vecākā meita Maija, kura dzimusi laulībā ar grupas ”Prāta vētra” dalībnieku Māri Mihelsonu.

Zem fotogrāfijas četru bērnu māmiņa raksta, ka pie brokastu galda smējušies, ka visi bērni ir viņējie un nevienam neviens pakaļ nenāks. Sieviete piebilst, ka liela ģimene prasa milzīgu menedžmentu, bet tas viss ir tā vērts.

Kopš dzemdībām pagājušas vien astoņpadsmit dienas, bet Santa jau atgriezusies darbā, kur dodas kopā ar mazo ķiparu.

Kāpēc Santa jaundzimušo neņem blakus gultā?

0 Komentāru