Ģimenes lokā pie eglītes: kā Ziemassvētkus svin Latvijas slavenības

15 komentāri
Ģimenes lokā pie eglītes: kā Ziemassvētkus svin Latvijas slavenības
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Priecīgus Ziemassvētkus! Latvijai vēl Skaties.lv un neskaitāmi Latvijā populāri mūziķi, uzņēmēji, sportisti, šovu varoņi un citi atpazīstami ļaudis, kuri sociālajos tīklos publicējuši skaistus attēlus no svinībām. Lai šīs bildes kalpo par iedvesmu skaistiem svētkiem, kuri ir tikai sākušies!

Liela daļa Latvijas svētkus sāka 24. decembra vakarā, ar ģimenēm sanākot pie eglītes, dodoties uz svētku tirdziņu vai apmeklējot Dievkalpojumu. Pats galvenais – to visu darīt savu tuvo cilvēku lokā.

Ar ģimeniskām un mīļām bildēm Svētvakarā fanus iepriecinājuši mūziķi Jeny May, Andris Brīnums, Toms Grēviņš, Ansis Klintsons, Dons, Guntars Račs, Antra Stafecka, Rūta Dūduma, Katy Tindemark,  Laura Raila, Sandis Kiops, Marka, Andris Kivičs, mūziķu Upmaņu-Holšteinu ģimene, Lauris Reiniks un dejotāja Aleksandra Kurusova, šovu zvaigzne Violeta Stepanova, saimnieks Ilmārs ar nupat apņemto sieviņu Beāti, uzņēmējas Linda Mūrniece, Kristīne Lindenblate, modes eksperte Maija Silova, modes māksliniece Elita Patmalniece, fitnesa iedvesmotāja Karīna Akmens, influencere Madara Kiviča, TV seja Armands Simsons un citi pašmāju populārie cilvēki.

Skaties.lv vēl skaistus un gaišus Ziemassvētkus arī saviem lasītājiem!

15 komentāri