Gads pēc uzvaras. Vai triumfs skaistumkonkursā ir ieguldīto līdzekļu vērts?

2 komentāri
Gads pēc uzvaras. Vai triumfs skaistumkonkursā ir ieguldīto līdzekļu vērts?
Personīgais arhīvs

No 29. maija līdz 3. jūnijam Latvijā norisināsies internacionālais skaistuma konkurss ”Mrs.Top of The World”, kuru rīko uzņēmēja, skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblate. Portāls Skaties.lv sazinājās ar pagājušā gada uzvarētāju Barbaru Moniku Rodrigezu, kura konkursā pārstāvēja Beļģiju, lai uzzinātu, ko īsti, sniedz dalība skaistuma konkursos, kas mainījies gada laikā.

Atskatoties uz dalību 2017. gada konkursā ”Mrs.Top of The World”, Barbara joprojām izjūt aizrautību, laiks kopā ar organizatoriem, jaukajām dalībniecēm bijis neaizmirstams.

”Īpašākais moments protams, bija fināls, ne tikai mans uzvaras mirklis, bet visa diena, gatavošanās, iznācieni. Tāpat apziņa, ka viss tūlīt beigsies, rada papildu emocijas,” stāsta Barbara.

Konkurss Barbarai sniedzis daudz jaunas draudzības, viņa sociālajos tīklos sazinās ar visu valstu pārstāvēm, bet ciešākā draudzība izveidojusies ar Nīderlandes pārstāvi Jagairu. Sievietes jau vairākkārt tikušās, kopā pavadījušas laiku un piedalījušās foto sesijās.

”Piedalīšanās skaistuma konkursos nav lēta, jāmaksā dalības maksa, jāspēj atļauties iegādāties lidojuma biļetes, samaksāt par piecu zvaigžņu viesnīcu, jāpasūta tērpi katrai konkursa dienai. Uzskatu, ka esmu ieguvusi vairāk nekā zaudējusi, ne minūti neesmu nožēlojusi savu avantūru piedalīties šajā konkursā. Vienmēr atcerēšos konkursu, tas, sniedzis tik daudz neaizmirstamus momentus,” atceras Barbara.

Kopš Barbaras uzvaras ir pagājis gads, skaistuma karaliene šī gada laikā sniegusi daudz interviju, strādājusi kā modele, iesaistījusies labdarības organizācijas ”F.U.S.A Haiti” darbībā. Tas viss nebūtu noticis bez uzvaras kroņa.

”Labdarības organizācija, kurā darbojos, vēlas uzcelt lielu futbola stadionu, lai bērni var būt laimīgāki, lai paveras daudz jaunu karjeras iespēju,” priecājas Barbara.

Arī šogad skaistuma karaliene plāno apmeklēt Latviju un pasniegt uzvarētājas kroni šī gada konkursa ”Mrs.Top of The World” uzvarētājai.