Foto: starp britu manierismu, veikaliem un vēstures pieminekļiem. Kristīne Lindenblate viesojas Londonā

0 Komentāru
Foto: starp britu manierismu, veikaliem un vēstures pieminekļiem. Kristīne Lindenblate viesojas Londonā
INSTAGRAM

Skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblate pirms sākt aktīvi gatavoties konkursiem ”Mrs.Latvija 2019” un ”Mis.Top of the world Pluss size 2019” devusies atpūtas braucienā uz vienu no savām mīļākajām Eiropas pilsētām – Londonu.

Kad Kristīne vēlas “izvēdināt” galvu un darīt to jaunā vidē, kas nav viņas mājas, skaistumkonkursu organizatore dodas uz Londonu.

”Miss&Mrs.Top of the World” kroņi sadalīti! Skaistules neapmierinātas ar Rīgas žūrijas vērtējumu!

Iedvesmojoši foto: Kristīne Lindenblate piepildījusi sapni un apskatījusi Niagāras ūdenskritumu

Šo pilsētu viņa dēvē par vienu no savām mīļākajām vietām Eiropā, kur vienmēr gribas atgriezties vēl un vēl.

Kristīne uzsver, ka viņai patīk gan britu manierisms, gan Londonas kultūras un vēstures pieminekļi.

”Kad viesojos Londonā daudz laika veltu pastaigām. Apskatu iemīļotās vietas, kurās atgriežos vienmēr, kā arī atklāju sev ko jaunu par šo pilsētu,” stāsta Kristīne.

Neiztikt bez pozēšanas pie sarkanajām telefonu būdiņām un autobusiem, bez tā nevar nevienā braucienā, jo sarkanā ir viena no Kristīnes mīļākajām krāsām.

Brīvdienas ir īstais laiks uz mirkli aizmirst par diētām un panašķoties, kā arī izmēģināt, ko jaunu no pasaules virtuvēm. Šoreiz sabiedrībā zināmā persona notestējusi palestīniešu ēdienus.

Kā jau dāmai, arī Kristīnei patīk iepirkties, laikā, kas netiek veltīts pastaigām, muzejiem, izstāžu zālēm viņa redzama neskaitāmos zīmolu veikalos, meklējot ko skaistu un stilīgu.

Konkursu rīkotāja neatklāj, kad atgriezīsies mājās, jo tas uzreiz liek domāt par prombraukšanu, bet viņa vēlas baudīt ikvienu minūti no atpūtas.

”Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

0 Komentāru