Foto: šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Merilina Kerro nosvin meitiņas gada jubileju

Pievienot komentāru
Foto: šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Merilina Kerro nosvin meitiņas gada jubileju
INSTAGRAM

”Ekstrasensu cīņas” 14, 16. un 17. sezonas fināliste igauņu ragana Merilina Kerro vairāk par visu lepojas ar mātes lomu. Pirms pāris dienām Merilina ģimenes lokā nosvinēja meitiņas Selīnas gada jubileju.

Svinību laikā uzņemtos mirkļus ekstrasense publiskojusi sociālajos tīklos, radot iespēju atbalstītājiem apsveikt mazulīti jubilejā.

Merilina Kerro paziņo, ka izbeigusi romantiskās attiecības ar bērnu tēvu

Pusgads pēc dzemdībām! Merilina Kerro atguvusi tvirto vēderiņu

Skaistajā bilžu kolāžā Selīna redzama, saņemot buču no brāļa Kaijusa, tāpat Merilina tur mazo meitiņu klēpī līdzās svētku tortei un visbeidzot – Selīna pozē kopā ar savu tēvu.

Fakts, ka svētki aizvadīti klātesot Merilinas bērnu tēvam, ir liels notikums, kā nekā maijā slavenība paziņoja, ka izbeigusi romantiskās attiecības.

Trīs gadu laikā pirmā meiteņu ballīte! Merilina Kerro dodas atpūsties kopā ar draudzenēm

Marks Aleksandrs Hansons ir redzams arī Merilinas ģimenes Ziemassvētku bildē, tas faniem komentāros liek aizdomāties par iespējamo izlīgšanu un romantisko attiecību atjaunošanu.

Zem kolāžas Merilina raksta, ka pirms gada kļuvusi par māmiņu vismīļākajai, dārgākajai meitenītei, kuru viņa jebkad pazinusi.

”Mana mazulīte tik ātri aug, ik dienu mums dāvājot smieklus un pozitīvismu. Viņa zina, ko vēlas un vienmēr tiecas uz to. Tikpat spēcīga, cik viņas brālis,” raksta Merilina.

Merilina un norvēģu uzņēmējs Marks Aleksandrs Hansons bija attiecībās no 2017. gada, 2018. gada jūnijā pāris kļuva par vecākiem dēlam Kaijusam, bet 2020. gada janvārī meitiņai Selīnai Mērijai. Četrus mēnešus pēc meitas dzimšanas Merilina publiski paziņoja, ka izbeidz attiecības ar bērnu tēvu.