Foto: skandalozā Kristīne Deimone no ceļojuma pa Spāniju atgriežas ar spaini rokās

0 Komentāru
Foto: skandalozā Kristīne Deimone no ceļojuma pa Spāniju atgriežas ar spaini rokās
INSTAGRAM

Divu dēlu māmiņa, dizainere, skropstu meistare Kristīne Deimone atgriezusies no atvaļinājuma Spānijā. Kristīne atpūtās kopā ar mīļoto vīrieti, labāko draudzeni un spaini.

Vairākas reizes gadā Kristīne dodas brīvdienās uz citām valstīm, lai uzņemtu spēku turpmākajiem darbiem un, protams, D vitamīnu.

Kristīne Deimone lidmašīnā piedzīvo panikas lēkmi, skaistules nomierināšanā iesaistās lidaparāta apkalpe

”Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

Skaistule vienmēr izvēlas ceļot uz saulainām zemēm, lai varētu gan sauļoties, plunčāties baseinā, gan vienkārši baudīt siltumu.

Arī šoreiz laiks pavadīts pludmalē, iepērkoties, apskatot skaistākās vietas un viesojoties muzejos.

Spānijas ceļojuma laikā latvieši atrada veidu, kā vienmēr būt nodrošinātiem ar aukstiem, atspirdzinošiem dzērieniem, visur līdzi tika nēsāts spainis ar ledu un atspirdzinošo dzērienu skārdenēm.

Beigu beigās baltais spainis kļuva par ceturto ceļotāju un it visur devās kopā ar brīvdienu baudītājiem.

Ceļojums beidzies ar to, ka piedzīvojumu meklētāji izlēmuši – spainim jālido uz Latviju. Veiksmīgi tika izieta Spānijas lidostas kontrole un arī ar lidmašīnas darbiniekiem neradās problēmas. Toties Latvijas lidostā visi skatījušies uz nesapratuši, kāpēc latvieši atgriežas dzimtenē kopā ar spaini.

Sociālajos tīklos Kristīnes mīļotais raksta, ka neparastā ideja bija veids, kā cīnīties un mācīties nekad nepadoties, toties pati Kristīne piebilst, ka atstāt spaini Spānijā būtu tas pats, kas atstāt mīļoto Jāni.

Ceļotāji nu nodrošinājušies atlikušajiem vasaras piedzīvojumiem un arī Latvijā visur varēs doties ar spaini, kurā ievietoti atspirdzinoši dzērieni.

0 Komentāru