Foto: skaistuli Diānu Kubasovu var apskaust ikviens īstens Harija Potera fans

0 Komentāru
Foto: skaistuli Diānu Kubasovu var apskaust ikviens īstens Harija Potera fans
INSTAGRAM

Modele Diāna Kubasova ir īstena Harija Potera filmu un grāmatu fane. Tāpēc nav nekas pārsteidzošs, ka viņas sapnis bija nokļūt slavenajā ”Universal Studios” atrakciju parkā un apmeklēt Harija Potera atrakcijas.

Fotogrāfijas no piedzīvojumiem divos ”Universal Studios” parkos, kuri atrodas Orlando, Diāna publiskoja sociālajos tīklos, parādot savu atpūtu un neslēpjot savas emocijas, sajūtas un ieteikumus.

Diāna neslēpj, ka katra Harija Potera fana sapnis ir izbraukt ar ”Hogwarts Express” vilcienu, to iespējams izdarīt nopērkot gan ”Universal Studios”, gan ”Islands of Adventure” biļetes. Interaktīvais vilcieniņš no viena parka dodas uz otru.

Modele Diāna Kubasova kronēta par ”Miss Multiverse 2018”

”No ”King’s Cross” stacijas ”Londonā” varēju doties interaktīvā ceļojumā uz ”Hogsmeade” staciju. Brauciena laikā redzēju fantastiskus skatus, pat pašu Hariju, lidojot uz slotas. Vēlāk kabīnei garām pagāja arī Harijs Poters kopā ar draugiem. Īstenam fanam tas ir kas lielisks,” raksta Diāna.

Nonākot ”Hogsmeade” pilsētiņas stacijā varēja nofotografēties ar biļešu konduktoru vai dzirdēt viņu nobļaujoties – all aboard (visi uz “borta”).

Ekstrēmi konkursi, tikšanās ar prezidenta kandidātu, IQ tests, fotosesijas – Diāna Kubasova par ”Miss Multiverse” aizkulisēm

Tālāk seko pastaiga pa ”Diagon” ieleju un pilsētiņu, kur ik uz stūra ir maģiski restorāni un veikaliņi. Nopērkams ir viss, kas saistās ar Hariju Poteru.

”Manā mīļākajā veikaliņā varēja iegādāties želejas konfektes ar puņķu, sapuvušu olu vai ziepju garšu, kā arī šokolādes vardes,” sociālajos tīklos raksta Diāna.

Kas gan par burvju zemi, bez burvju nūjiņas, iegādājoties to par nieka četrdesmit deviņiem dolāriem, var tikt vēl pie kartes un īpašas pamācības. Pamācībā uzrakstīti burvju triku nosaukumi un parādītas kustības.

”Vēlāk atrodot kartē apzīmētās vietas, pēc dažiem burvju nūjiņas vēzieniem, notika interesantas lietas – sāk līt lietus virs īpaša lietussarga, izšāvās uguns no sienas,” piedzīvoto apraksta Diāna.

Īpašā veikaliņā varēja iegādāties kvidiča jeb kalambola sportam visu nepieciešamo – uniformas, slotaskātus, zibsni. Diāna iegādājās formastērpa kreklu, zeķes un saldumus.

Pirms apmeklēt atrakciju parkus ārzemēs, Diāna iesaka plānot apmeklējumu, lai izvairītos no rindām. Iesaka neizvēlēties nedēļas nogales, brīvdienas un par ļaunu nenāks apmešanās viesnīcā blakus parkam.

0 Komentāru