Foto: skaistais Ceriņu pāris medusmēnesī bauda ekstrēmu atpūtu un peldas ar haizivīm

0 Komentāru
Foto: skaistais Ceriņu pāris medusmēnesī bauda ekstrēmu atpūtu un peldas ar haizivīm
instagram.com/leldelietaviete

Pirms pāris nedēļām laulības ostā iestūrēja viens no skaistākajiem Latvijas šovbiznesa pāriem Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Pāris devušies medusmēnesī un priecē savus atbalstītājus ar skaistiem ceļojuma foto.

Mīlnieki kāzu ceļojumā devušies uz saulainajām Filipīnām, kur bauda ne tikai peldes okeānā, nacionālos ēdienus, romantiskas pastaigas, bet arī ekstrēmu atpūtu.

Pārītis kopā ar citiem tūristiem devās izbraucienā ar laivu. Jau pēc neilga brīža mainījās laikapstākļi un laivu sāka mētāt uz visām pusēm, sauss nepalika nekas un pretī sēdošo acīs bija nolasāma viena vienīga doma, kaut viņi vispār nonāktu krastā.

Mīlnieki nereti ceļas līdz ar sauli un uz sērfošanas dēļiem dodas “ķert” viļņus, toties vakaros lieliska iespēja ir klausīties dzīvo mūziku vietējo izpildījumā.

Divdesmit gadus atpakaļ Filipīnu zvejnieki atklāja fenomenu, līdzās Cebu salai, katru rītu atpeldēja vaļhaizivis, lai korāļu rifos veiktu attīrīšanās procesu. Šo zivju augums vidēji ir 6 – 12 metri. Mūsdienās ”daivinga” speciālisti haizivis pieradinājuši, ļaujot ceļotājiem nonākt tiešā kontaktā ar šiem dabas brīnumiem. Šādu iespēju nelaida garām arī jaunlaulātie.

Slavenībām ceļojumā pievienojušies arī vedēji, kuri gluži, tāpat kā Aivis un Lelde nespēj nosēdēt mierā pludmalē. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka viņi ļāvušies kanoe laivu avantūrai, kā arī lēkuši ūdenī no desmit metrus augstām klintīm.

Aivis labprāt izmanto iespēju rāpties palmās pēc kokosriekstiem un fotogrāfijās parāda, cik ļoti veiksmīgs ir šajā kāpšanā pēc augļiem.

Protams, neiztikt bez romantiskiem mirkļiem un mīlestības pilniem foto.

0 Komentāru