Foto: sabiedrībā zināmas personas nosvinējušas baisos Halovīnus

Pievienot komentāru
Foto: sabiedrībā zināmas personas nosvinējušas baisos Halovīnus
INSTAGRAM

31. oktobrī tiek svinēts Halovīns. Arvien vairāk cilvēku šos svētkus svin arī Latvijā. Par kādiem ērmiem, mošķiem šogad pārtapa sabiedrībā zināmas personas?!

Halovīna vakarā cilvēki pārģērbjas par spokiem, raganām, kino zvaigznēm un staigā pa mājām, prasot saldumus. Tā ir amerikāņu tradīcija, taču globalizācijas dēļ svētki izplatījušies arī Eiropas valstīs.

Sabiedrībā zināmas personas fotogrāfijas no Halovīna svinēšanas publiskoja sociālajos tīklos, parādot gan ķirbja grebšanu, gan tērpus, jautrus grimus un rotājumus!

Fitnesa skaistulīte Paula Freimane parādīja savu Visu Svēto nakts grimu, kas izskatās gan baisi, gan skaisti vienlaikus.

Dziedātājs Miks Dukurs, aktieris Dainis Grūbe demonstrēja savas ķirbju grebšanas prasmes, bet ar izgrebta ķirbja fotogrāfiju palepojās arī Intars Busulis.

Bijusī modele Alisa Znaroka, dziedātāja Jeļena Matule, skaistumkaraliene Simona Kubasova-Prakaša, dziedātāja Laura Rizzotto, modele Monami Frost un vēl citas slavenības izrādīja savus Halovīna vakara baisos tērpus.

Vai tu svini Visu Svēto nakti? Vai devies pie kaimiņiem pēc saldumiem?