Foto: režisors Miks Ozoliņš uz rokas uztetovējis vārdu krievu valodā

Komentāri
Foto: režisors Miks Ozoliņš uz rokas uztetovējis vārdu krievu valodā
instagram.com/miksozolins/

Režisors Miks Ozoliņš jau vairāk nekā piecus gadus dzīvo Amerikā, kur veiksmīgi vada biznesu, neaizmirst par filmēšanu un audzina meitiņu Eisliju Meju. Režisors demonstrē tetovējumu, šoreiz tas ir vārds krievu valodā.

Vienu no Mika bicepsiem rotā vārds Благодарю (pateicos), kas tapis par godu vectēva piemiņai. Režisors vēlas godināt vecotēvu, pateikties tam, ka jau septiņu gadu vecumā iemācījis viņam jogas mākslu, kā strādāt ar enerģiju un meditēt.

Otra tetovējuma nozīme ir ikdienā neaizmirst pateikt paldies, novērtēt visas mazās lietas, kas atrodas ap mums, jo tikai mazās lietas veido lielo lietu kopumu.

2013. gada vasarā Ozoliņš bija ieradies Latvijā un rīkoja vīriešiem semināru “Kā trīskāršot vienas nakts sakaru skaitu”. Semināru apmeklēja vien trīs stiprā dzimuma pārstāvji, vēloties uzzināt Mika ieteikumus sieviešu iekarošanas jautājumā.

Vēlāk Ozoliņš sniedza padomus tautiešiem gan seksa jomā, gan biznesā ar dažādu video palīdzību.

Amerikā vīrietis jau vairākus gadus dzīvo kopā afroamerikānieti Džanellu Greju, bet neatstāj novārtā savu un bijušās mīļotās Kimberlijas Inces meitiņu Eisliju Meju. Miks kopā ar Kimberliju apmeklēja arī meitas bērnudārza izlaidumu, parādot, ka viņus saista draudzīgas attiecības.

Lasi vēl